2 dk. Burak 17.02.2022

Fortnite X NBA İşbirliği Duyuruldu

Fortnite x NBA işbirliği ile birlikte 75. yıldönümü kutlanan All-Star oyunu, yeni kıyafetler, ifadeler ve kreatif merkez geri döndü.

Fortnite 21 Şubat Türkiye saati ile 04:00’te gerçekleşecek olan NBA ALL-STAR etkinliyle birlikte yeni bir işbirliğini tanıttı. Konuyla ilgili bir makale yayımlayan Fornite, şu metni paylaştı:

NBA All-Star’da oynayacakları belirleyen oylamalar bitmiş olsa da artık hayranlar, hangi NBA kutlamasının Fortnite’ta ifadeye dönüştürüleceğini oylayabilecekler. Oylama, içerik üreticisi ekibi Atlas Creative tarafından oluşturulan NBA 75 All-Star Merkezi’nde şimdi başlıyor! Oy vermediğiniz sürede basket atabilir, arkadaşlarınızla takılabilir ve NBA’deki öne çıkan anları izleyebilirsin.

Bu etkinlikte üçlükler havada uçuşacak! Tuttuğunuz takımı gururla gösterin diye yeni ve geri dönen NBA kıyafetleri, yeni bir sırt süsüyle birlikte içerik mağazasında!

OYLAR VE POTABÜSLER NBA 75 ALL-STAR MERKEZİ’NDE

İlk kez, Fortnite oyuncuları, gelecek bir ifade için oyun içinde oy verebilecek! Şu andan itibaren 23 Şubat 2022 TSİ 18.00’e kadar, açık ve kapalı basketbol sahaları, fotoğraf kabinleri ve dinlenme alanları başta olmak üzere NBA 75 All-Star Merkezi’nin sağladığı tüm imkânları keşfedin. Dış alan, NBA 75 kutlamalarındaki sezon boyu süren hikâyesine atıfta bulunan bir “NBA Lane” bölümü!

NBA Lane’deki “Vote to Emote” ekranında gelecek ifade olmasını istediğiniz NBA kutlaması için oy verebileceksiniz. 2022 NBA All-Star takımı üyelerinin üç simgeleşmiş kutlaması arasından seçim yapın! Kutlamalar Vote to Emote ekranında görünecek.

Merkezde günde beş oy verebilirsiniz. Oylama 23 Şubat 2022 TSİ 18.00’e kadar geçerli. Oylama bittikten sonra kazanan kutlamayı öğrenmek için sosyal medya kanallarımızı takip edin!

Bu günlük oylamayı bitirdiniz mi? Merkezde yeterli sayıda basket atarak TP ve Potabüs spreyini kazanın. (Daha fazla bilgi için NBA 75 All-Star Merkezi Görevleri bölümüne göz atın. 🏀)

Başlamadan önce merkezden bazı ön bakış görselleri!

ALL-STAR DOLABI: YENİ VE GERİ DÖNEN NBA KIYAFETLERİ

Yeni merkez için tam zamanında geldiler! İster NBA 75 Seti’yle NBA 75 ısınma eşofmanını, ister geri dönen Basketbol Ustaları Seti’yle istediğin NBA takımının formasını giyin! Her iki setin eşyaları şimdi mağazada.

NBA 75 Seti’nde varsayılan elmas, kırmızı ve gri renklerinde üç farklı tarzda 10 kıyafet vardır. Ayrıca, NBA İşareti sırt süsüyle ligdeki 30 takımdan birinin holografik logosunu gösterin! Desteklemek istediğiniz takımı Dolabım’dan değiştirebilirsiniz.

Desteklemekten söz açılmışken, Basketbol Ustaları Seti’ndeki 10 kıyafetle birlikte 30 NBA takımının hepsinin formaları da geliyor. NBA İşareti sırt süsünde olduğu gibi, desteklemek istediğiniz takımı Dolabım’dan değiştirebilirsiniz. Merkezin şerefine iki yeni forma eklendi: All-Star ’22 Kırmızı ve All-Star ’22 Gri!

Basketbol Ustaları Seti’ndeki aksesuarlar da geri döndü! Bunların içinde; Top Sürme ifadesiPota-Lama ve NBA Şampiyonluk Kupası sırt süsleri ile Çengel Atış oyuncağı var.

Burak

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com