1 dk. Burak 12.03.2022

Aleksib EPL Dördüncü Gününde Takımı G2’ye Geri Döndü

G2 Esports takım içi lideri olan Aleksib takıma geri döndü.

ESL Pro League Season 15 A grubunda bulunan G2 Esports, takım içi lideri olan Aleksi “Alesib” Virolainen’in Covid pozitif sonucu nedeniyle ilk 4 günü yedek oyuncu AMENEK ile doldurmaya çalışmıştı.

Organizasyona iyi bir açılış maçı ile başlayan G2 Esports ekibi Aleksib yokluğundaki IGL koltuğuna NiKo’yu getirmişti. Organizasyon, Aleksi “Aleksib” Virolainen’in negatif bir COVID testi yaptıktan sonra Düsseldorf’taki G2’nin geri kalanına katılmasına izin verildiğini ve turnuvanın geri kalanını oynamaya hazır olduğunu duyurdu.

G2 Esports A Grubu ilk eşleşmesi olan Looking For Org takımına karşı galibiyetle başladığı ESL Pro League mücadelesinde hayal kırıklığı yaşıyor. Ekip güncel A grubu tablosunda beşinci sırada ve playoff mücadelelerine kalma olasılığı halen devam ediyor. Fransız ekibin A grubundaki son iki eşleşmesi olan Entropiq ve NIP karşılaşmalarının ikisini de kazanması halinde Play-off’lara kalma ihtimali bulunuyor. Grup birincisi olan NIP ilk günden beri hiç yenilgi yüzü görmedi.

Aleksib’in geri dönmesiyle birlikte G2 ekibinin neler yapacağını bugün 21:00’de yapılacak olan Entropiq karşılaşmasında birlikte göreceğiz.

G2 Esports Aleksib Paylaşımı

Burak

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir