1 dk. Serkan KÖSE 05.07.2021

Astralis Koçu Takımdan Ayrılmak İstiyor

CS:GO’nun başarılı koçlarından birisi olan Zonic, Astralis takımından ayrılabileceğinin sinyallerini verdi. 

CS:GO’nun en çok madalyaya sahip olan başarılı koçu Danny “Zonic” Sørensen, HLTV ile önemli bir röportaj gerçekleştirdi. Sørensen, açıklamasında Astralis’ten ayrılmayı düşündüğünü belirtti. 

Dünyanın en çok tanınan CS:GO koçlarından birisi olan Zonic, 30 Temmuz 1986 doğumlu ve Danimarkalı eski bir profesyonel Counter – Strike : Global Offensive oyuncusu ve koçu. Koçun organizasyonla olan sözleşmesi 31 Aralık’ta takımın dört oyuncusuyla birlikte aynı tarihte sona erecek. 

Sözleşmesi 31 Aralık tarihinde sona erecek olan 34 yaşındaki başarılı koç, takımın gidişatının hayal kırıklığı yaratmasıyla birlikte artık organizasyondan uzak bir gelecek planının olduğunu dile getirdi.

Zonic’in takımdan ayrılması konusunda bilgi sahibi olan birden fazla kaynak, HLTV ile yaptıkları görüşmelerde Astralis’in 2022 yılı kadro planlamasına şimdiden başladığını ve Heroic takımının baş antrenörü olan Nicolai “HUNDEN” Petersen ile görüşmelere devam ettiklerini belirtti. Eski oyun içi lider pozisyonunda oynayan HUNDEN, Nisan 2020’de emekliliğini açıklamasının ardından artık koç olarak görev yapıyor. 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir