1 dk. Burak KÖSE 16.08.2021

Başarılı Esporcu ISSAA’dan Eternal Fire Açıklaması

Eternal Fire takım oyuncularından olan başarılı sporcu ISSAA’dan Eternal Fire kadrosundaki yeri hakkında açıklama geldi. 

CS:GO severlerin yakından tanıyacağı başarılı esporcu ISSAA Eternal Fire kadrosundaki yeri hakkında açıklamalarda bulundu.

Türk CS : GO topluluğunun Turkish Dream Team olarak isimlendirdiği Eternal Fire hakkında pek çok merak edilen soru var. Takımda görev alacaklar bir bir açıklanırken son olarak takımda yer alacak olan menajer açıklanmıştı. 

Takım hakkında bir diğer merak edilen soruların başında da takımda iletişimin sağlanması için hangi dilin kullanılacağı sorusu geliyor. Bilindiği üzere takımda yer alan 5 oyuncudan dördü Türk ve sadece kadroda Türk olmayan ISSAA bulunuyor. 

Kariyerinde daha önce HellRaisers ve OG gibi takımlarda oynayan başarılı CS:GO oyuncusu ISSAA’nın takıma tek yabancı olarak katılması bu iletişim problemi sorularıyla ilgili merakın uyanmasının sebebi olarak karşımıza çıkıyordu. ISAA, kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda ise bu iletişim dili hakkında açıklamada yaptı. 

ISSAA açıklamasında “Türk topluluğu/taraftarları muhteşem taraftarların ve topluluğun takıma ve Türk olmasam bile bana olan desteğini görmek takdir edilesi, gerçekten teşekkür ederim. Soran arkadaşlar için, ben Türkçe öğreneceğim ve takım içi iletişimimiz de umuyoruz ki yakın zamanda Türkçe olacak.” dedi. 

EsporLab olarak temsilcimiz olan Eternal Fire’a CS:GO arenasında başarılar dileriz!

Burak KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com