1 dk. Serkan KÖSE 26.09.2021

BBL Botan B’nin Hazırladığı HASDUR Şarkısını Tanıttı

BBL Esports yeni transferlerin yanında organizasyonun geleceği için önemli olacak yeni işlere de imza atmaya devam ediyor. BBL şimdi de Botan B’nin hazırlamış olduğu HASDUR parçasını paylaştı. 

Kısa bir süre önce kadrosuna Berke “Vlad” Kantürk’ü ana VALORANT koçu ve Özgür “Root” Alagül’ü ise genel menajer olarak dahil ettiğini açıklayan BBL Esports’tan, yeni bir adım geldi. Ekip 25 Eylül Cumartesi akşam saatlerinde HASDUR isimli parçayı paylaştı. 

2021 yılının başlarında sosyal medya üzerinden yayınladığı 2Pac Cover parçası ile adını geniş kitlelere ulaştın Botan Beyaz’ın imzasını taşıyan bu parça oldukça beğenilecek gibi görünüyor. Parça Botan B ile BBL Esports arasında yapılan işbirliği ile ortaya çıktı. 

Galibiyet temasının bulunduğu HASDUR parçası 1 dakika 13 saniye uzunluğunda. Sözlerinin Botan B’ye ait olduğu parçanın altyapısında Samih bulunurken, şarkının Mix ve Mastering işlemlerini ise jagerstereo imzası bulunuyor. 

Parçanın yayınlanmasıyla birlikte, hem takım taraflarları hem de yönetim ekibi ve BBL kadrosundan parça ile ilgili yorumlar gecikmedi. BBL Esports Kurucu Ortağı Okan İlker Demirel Twitter ve Instagram hesapları üzerinden yaptığı açıklamada Lan karşılaşmalarında sahneye bu şarkı ile çıktıklarını ve kupa kaldırdıklarını hayal ettiğini dile getirirken, Botan Beyaz’ı 6 ay boyunca kovaladıklarını fakat her saniyesine değdiğini açıkladı. 

BBL Esports’un HASDUR parçasını haberimizin altından dinleyebilirsiniz. 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al