1 dk. Serkan KÖSE 05.07.2022

Digital Athletics VALORANT Kadrosunda Önemli Ayrılıklar Yaşandı

Digital Athletics VALORANT takımı: MAJ3R, paz, ngiN, beyAz ve takım koçu hardstyle ile yollarını ayırdığını duyurdu.

En son 4 Temmuz günü Digital Athletics PUBG Mobile kadrosunda aktif forma giyen Maniac ve Kodes’in sözleşmelerinin halen devam ettiği fakat ileri bir turnuvada forma giymeyeceğini duyuran Digital Athletics cephesinden şaşırtan bir gelişme daha paylaşıldı.

Digital Athletics VALORANT ekibine CS:GO arenasından 2021 yılında eklenen MAJ3R, paz, ngiN, beyAz ve hardstyle resmi olarak takımla yollarını ayırdı. 6-7 aylık bir süre sonrasında yapılan açıklamayla birlikte Engin “MAJ3R” Küpeli, Ahmet “paz” Karahoca, Engin “ngiN” Kor ve Canpolat “hardstyle” Yıldıran karşılıklı anlaşarak yolların ayrıldığı duyuruldu.

Digital Athletics Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada “Bu takımdan efsaneler geçti! VALORANT takımımızın değerli kadrosu @paz, @MAJ3R, @ngiN, @beyAz ve @hardstyle ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırıyoruz.” açıklamasında bulundu. Digital Athletics buna ek olarak “Takımımıza gösterdikleri emekler ve profesyonel davranışlardan dolayı kendilerine teşekkür eder, gelecek kariyerlerinde başarılar dileriz.” ifadesini de ekledi.

Digital Athletics Paylaşımları

Digital Athletics VALORANT kadrosunda yaşanan paz, MAJ3R, ngiN, beyAz ve takım koçu hardstyle’ın ayrılığı sonrasında aktif kadroda yalnızca Mert “cacan” Çaçan ismi kaldı.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al