1 dk. Burak KÖSE 07.07.2021

ESL İle Coinbase Ortaklık Kurdu

Coinbase 2021 ve 2022 yılında ESL etkinlikleri için resmi kripto para ortağı olduğunu duyurdu. 

Espor turnuva organizatörlerinden birisi olan ESL Gaming, kripto para birimi platformu olan Coinbase ile bir ortaklık kurduğunu açıkladı. 

Yapılan anlaşmaya göre platformun 2021 ve 2022 yıllarında gerçekleştireceği “ESL Etkinlikleri” için resmi kripto para ortağı olduğu belirtildi. 

Kurulan bu iş birliği her iki kurumun da sosyal medya hesapları üzerinden, dijital medyalarda ve diğer içeriklerde de görünecek olan “benzersiz entegrasyonlar” olarak sunulacak. Entegrasyonların yanında Coinbase, ESL’in CS:GO, Warcraft II ve StarCraft II için düzenlenecek olan Pro Tour turnuvalarını da destekleyecek.

ESL’in Global Marka Direktörü olan “Eli McCarrel” kurulan ortaklıkla ilgili şu açıklamayı yaptı. 

McCarrel açıklamasında “Kurulan bu ortaklık, teknoloji ve yeniliğin öncüsü ikili gibi düşünen şirketler arasında kurulan bir ortaklıktır. Coinbase’i ESL ailesine dahil etmeyi ve onları gelecekteki ESL girişimleri entegre etmeyi dört gözle bekliyoruz.” dedi.

Geçtiğimiz ay ise ESL, enerji içeceği markası Monster Energy ile bir anlaşma imzalamıştı. Ayrıca ESL, Mayıs 2021’de Shopify ile bir ortaklık duyurmuştu. 

Burak KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com