1 dk. Serkan KÖSE 04.09.2021

G2 Esports Caps İle Olan Sözleşmesini Uzattı

Başarılı espor organizasyonu G2 Esports’un orta koridorunda bir süre daha Caps bulunacak. 

Riot Kontrat Veritabanı’na göre G2 Esports, Caps ile olan sözleşmesini bir yıl daha uzattı. Caps’i en az bir yıl daha G2 Esports formasıyla izlemeye devam edeceğiz. 

Veritabanına göre Caps ile birlikte tüm G2 kadrosu ile 2020 Yaz Mevsimi’nde kontrol 2022 yılına kadar uzatılmış. Başarılı orta koridor oyuncusu Caps’in bir yıl daha G2 forması giyecek olmasına dair G2 tarafından resmi bir açıklama gelmedi. Bunun yanında takım kurulduğu günden bugüne ilk defa Dünya Şampiyonası’na katılamayacak. Geçtiğimiz yıl G2 ise turnuvada adeta parlamış, Avrupa bölgesinin umutlarını tekrardan yeşertmeyi başarmıştı. 

Yüksek bir transfer bedeli ise Perkz’ü Cloud9’a transfer eden G2 Esports, geçtiğimiz yıl Perkz’ün yerine Avrupa’nın başarılı nişancısı olan Rekkles’ı renklerine bağlamıştı. Her ne kadar başarılı bir oyuncu olsa da bu kadro playofflarda başarılı bir performans sergileyememişti. 

Rekkles gibi Caps de G2 Esports’a Fnatic takımından transfer oldu. Takıma geldiği günden bugüne başarılı bir performans sergileyen Caps, bu süreçte iki kez LEC MVP’si, bir kez MSI MVP’si ve altı kez LEC All – Pro takımında olmayı başarmıştı. 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al