2 dk. Burak Kose 19.03.2021

Intel ESL Türkiye CS GO Şampiyonası İçin Geri Sayım Başladı!

Intel ESL Türkiye CS GO şampiyonası için geri sayım başladı. Intel ESL Türkiye CS : GO Şampiyonası’nda ilk hafta mücadeleleri belli oldu. 

INTEL ESL Türkiye CS : GO Şampiyonası’nda ilk elemeler 27 Şubat günü start almıştı. Toplamda ülkemizden 8 takımın ter dökeceği şampiyonada 40.000 TL ödül havuzu katılımcılara dağıtılacak. Şampiyonanın galibi ayrıca dünya genelindeki CS : GO turnuvalarına katılım hakkına da sahip olacak. 

Intel ESL Türkiye 2021 sezonu elemeleri üç farklı aşamada gerçekleşecek. Bilindiği üzere ilk aşama 27 Şubat tarihinde gerçekleşmişti ve ilk elemelerden çıkan takımlar ise Şahangiller Esport ve fastPay Wildcats olmuştu. 2 Mart tarihinde gerçekleştirilen ikini aşama elemelerinden Çamlıca Spor ve XFlow Sports takımları çıkmıştı. Son aşama olan üçüncü aşama elemelerinde bir üst tura çıkan takımlar ise haxr.com Sports ve Magnew olmuştu. INTEL ESL Türkiye CS : GO Şampiyonası’nın son iki takımı ise davet alarak katılan Sangal Sports ve Team Spartan olmuştu. 

intel-esl-turkiye-cs-go-sampiyonasi-icin-geri-sayim-basladi

Kısa bir süre önce Intel ESL Türkiye CS : GO Şampiyonası karşılaşmalarının tarihleri de ESL Türkiye sosyal medya hesabı üzerinden duyuruldu. 8 takımın ter dökeceği Intel ESL Türkiye CS : GO Şampiyonası’nda ilk hafta maçları da açıklanmış oldu. Şampiyona karşılaşmaları Pazartesi ve Çarşamba günü oynanacak. 

Intel ESL Türkiye CS GO Takvimi 

  • 22 Mart Pazartesi Saat: 20.00 | fastPay Wildcats vs XFlow Esports
  • 22 Mart Pazartesi Saat: 22.00 | MAGNEW vs Team Spartan
  • 24 Mart Çarşamba Saat: 20.00 | Şahangiller Espor vs Sangal Esports
  • 24 Mart Çarşamba Saat: 22.00 | Haxr.com Esports vs Çamlıca Espor

ESL Türkiye CS : GO Şampiyonası karşılaşmalarını her hafta Pazartesi ve Çarşamba günleri saat 20:00’den itibaren ESL Türkiye’nin Twitch ve Youtube kanalları üzerinden yayınlanacak. 

Burak Kose

Esporlab yazarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com