1 dk. Serkan KÖSE 30.05.2022

Kafalar Esports Faaliyetlerini Sonlandırdı

En son 27 Nisan tarihinde VALORANT takımlarını ikinci bir tarihe kadar dondurma kararıyla gündeme gelen Kafalar Esports, yayımladıkları yeni gelişmeyle birlikte tüm faaliyetlerini sonlandırdıklarını açıkladı.

Kafalar Esports Twitter hesapları üzerinden yayımladıkları makaleyle birlikte sektöre veda ettiklerini duyurdu. Kafalar Esports’un yayımladıkları metin tam olarak şu şekilde:

Kafalar Esports olarak yakın zamanda ikinci bir tarihe kadar VALORANT operasyonlarımızı durdurduğumuzu açıklamıştık. Her ne kadar geri döneceğimizi de söylesek, bu sektöre aşık da olsak üzülerek “espor” arenasına veda ettiğimizi siz değerli takipçilerimizle paylaşmak durumundayız.

Aktif olarak mücadele ettiğimiz PUBG Mobile operasyonlarımıza da son vererek sektöre veda ediyoruz.

Espor sahnesinde bulunduğumuz süreçte gerek VCT başarılarımız gerek ESA’da yaptığımız derecelerde bizi destekleyen tüm taraftarlarımıza teşekkür etmek bizler için boynumuzun borcudur. Sektöre her zaman en iyiyi hedefleyen oyuncular kazandırdığımız için çok mutluyuz. Ayrıca Kafalar Esports bünyesinde yer almış tüm oyuncularımıza ve ekip arkadaşlarımıza da emekleri için teşekkür ederiz.

Esporla kalın, sağlıcakla kalın…

Kafalar Esports

Kafalar Esports Paylaşımı

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al