2 dk. Serkan KÖSE 30.05.2022

Kürşad “Regarnur” Demirer Sunuculuğu Bıraktığını Duyurdu

Geçtiğimiz günlerde MSI 2022 final karşılaşması olan Rolay Never Give Up ve T1 mücadelesini anlatan Kürşad “Regarnur” Demirer, yaptığı açıklamayla birlikte sunuculuğu bıraktığını açıkladı.

Üzücü açıklama MSI 2022 finali sonrasında geldi. 2014 yılında Riot Games Türkiye sunuculuğuna başlayan Kürşad “Regarnur” Demirer final sonrası “Son olarak bu da benim Riot Games Turkish bünyesinde anlattığım son League of Legends karşılaşmasıydı. Seneler boyunca bana gösterdiğiniz güzel duygular için çok çok teşekkür ederim. Çok emin ellerde olduğunu da düşünüyorum. Bundan sonra aynı keyifle sizlerle beraber kamera karşısında izlemeye devam edeceğim” açıklamasıyla LoL sunuculuğuna veda ettiğini duyurdu.

Kürşad “Regarnur” Demirer TwitLonger ile paylaştığı Tweet’te tam olarak şu ifadeleri kullandı:

Yıllardır işim doğru kelimeleri bulmak ve kullanmaktı. Bu mesajı nasıl yazacağımıysa pek bilmiyorum. Bugünden itibaren 2014’ten beri sürdürdüğüm sunuculuğu bırakıyorum. Her anından aşırı zevk aldım ve tadını çıkardım. Hangi maç olduğundan bağımsız olarak hazırlık yapmaya, sizlerin espora gösterdiği ilgiye layık sunumlar yapmaya gayret ettim. Hatalarım çokça olmuştur. Son kez affola.

Her şey biter. Önemlisi geçmişte olanları keyifle anmaktır. Sabah 5:30’da uyandırdıklarım, belki de ilk kez duyduğunuz kelimeleri kullandığım, şampiyonlukların arka plan sesi olduğum, etkinliklerde veya sokakta bile karşılaştığımızda gördüğüm tarifsiz ilgi, bunlar hayatımın geri kalanında benimle kalacak çok özel anılar olacak.

Kariyerimin geri kalan bölümüne Red Bull Türkiye bünyesinde Head of Gaming Marketing pozisyonunda devam edeceğim. Riot bünyesinde maç anlattığım sürede de kurumsal bir görevim vardı ve şu anda oraya dönmenin benim için daha doğru olacağını düşünüyorum. Mutlu olmak herkes için farklı şekillerde tezahür ediyor ve ben sizin hiç beklemediğim ilgisi ve teveccühüyle son 8 yılda inanılmaz hatıralar edindim. Bundan sonrası benim için yeni bir macera.

Tek tek isim vererek minnetimi belirtmeyeyim, bende etkisi büyük olan insanları atlamaktan korkuyorum. Zaten siz kendinizi biliyorsunuz.

Bu sefer gerçekten ‘Regarnur over and out’…

Demirer son olarak “Saatlerdir tweet’leri, RT’leri, mesajları bir elimde bira, gözümde 2 damla yaş okuyorum. Yine teveccühlerinizi esirgemediniz benden. Tek tek cevap atıp timeline’lara zeval getirmek istemiyorum. Canından olana teşekkür edilmez ama son bir kez, daha da yüksek, çok çok sağolun…” tweet’ini paylaştı.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al