1 dk. Serkan KÖSE 12.04.2021

LCS 2021 Bahar Mevsimi Şampiyonu Cloud9 Oldu

LCS 2021 Bahar Mevsimi Şampiyonu Cloud9 oldu. Final karşılaşmasında Cloud9 Team Liquid’i 3 – 2 yenmeyi başardı.

Kuzey Amerika League of Legends Bahar Mevsimi şampiyonu Team Liquid ve Cloud9 arasında oynanan final karşılaşması sonucunda belli oldu. Sabah kadar süren mücadelede iki LCS takımı olan Team Liquid ve Cloud9 takımları karşı karşıya geldi. 2021 LCS Bahar Mevsimi, Kuzey Amerika League of Legends tarihi için yeni bir milat oldu. Deneyimli League of Legends oyuncuları oyundan bir bir düştü ve çaylak oyuncular yükselerek beklenmedik takımlar yukarıya tırmanmayı başarmıştı.

lcs-2021-bahar-mevsimi-sampiyonu-cloud9-oldu

LCS’nin iki önemli takımı olan Team Liquid ve Cloud9 bahar mevsiminin şampiyonu olup MSI 2021’de LCS’yi temsil etmek için ter döktü. Beşinci maça kadar uzayan seride Cloud9 rakibi Team Liquid’i 3 – 2 mağlup etmeyi başararak LCS 2021 şampiyonu olarak İzlanda’da düzenlenecek olan MSI’da Kuzey Amerika’yı temsil edecek olan takım olmayı başardı.

LCS 2021 Bahar Mevsimi Şampiyonu Cloud9

Cloud9 serideki her karşılaşmada erken oyunda rakibine hakimiyet kurmayı başardı ve Alphari’den her maçta ilk kanı almayı başardı. Team Liquid ile yapılan her savaşta Cloud9’ın oyunu kapatmasını zorlaştırdı. Cloud9 MSS şampiyonasında şampiyonu belirleyecek olan takımı belirlemek için seriyi beşinci maça kadar taşımayı başardı.

LCS’in iki başarılı takımının karşılaştığı final karşılaşmasında gözler Perkz’in üzerindeydi. Cloud9’ın başarılı oyuncusu hem LEC hem de LCS’de şampiyon olmayı başardı. Bakalım Cloud9 bu başarısını MSI 2021’de gösterebilecek mi?

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al