1 dk. Serkan KÖSE 27.03.2021

League of Legends Yeni Şampiyonu Gwen Tanıtıldı!

League of Legends yeni şampiyonu Gwen bir animasyon ile duyuruldu. İşte yeni şampiyon ve özellikleri. 

Riot Games’in şüphesiz en çok sevilen oyunu olan League of Legends oyununda yeni şampiyonlar duyurulmaya devam ediyor. League of Legends oyununda iğneler, makas ve iplikle savaşan yeni şampiyon olan Gwen bir animasyon ile duyuruldu. Pek çok League of Legends şampiyonunda olduğu gibi oyunun yapımcısı olan Riot Games kısa süre içerisinde Gwen karakterinin tam yetenek seti dahil olmak üzere karakter hakkında pek çok detayı açıklayacak. 

Yeni karakter Gwen’in duyurulduğu animasyon sinematiğinde, bir terzi bir oyuncak bebek yaratıyor ve “Bu oyuncak bebek yapımcısını çok sevdi ama ne yazık ki trajedi onları parçaladı, bebeği denizin dibine ve üzüntüye yolladı. Ancak denizin dibinde beklerken, gizemli bir güç onu buldu ve onu bir oyuncak bebekten farklı bir şeye dönüştürerek ona hayat verdi.” 

league-of-legends-yeni-sampiyonu-gwen-tanitildi

“İğneler, makas ve ipliklerle savaşan Gwen, geçmişindeki düğümleri çözmek ve peşinde olduğu kötülüğü alt etmek için sahip olduğu araçları kullanmak zorunda.” 

League of Legends Yeni Şampiyonu Gwen Oynanış Videosu

League of Legends tarafından yayınlanan Gwen fragmanı bizlere yeni karakter olan Gwen’in oyun içi modeline, dev makaslı silahına ve oyuna eklendiğinde oyuncular tarafından nasıl oynanacağına dair pek çok bilgi veriyor. Bakalım yetenek setlerinin açıklanmasıyla birlikte Gwen, League of Legends oyuncularının vazgeçilmez karakterlerinden birisi olacak mı?

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al