1 dk. Serkan KÖSE 01.06.2022

Luken 9z İle Yollarını Ayırdı

Arjantinli genç oyuncu yalnızca üç ay kaldığı Güney Amerikalı ekip 9z ile yollarını ayırarak transferlere açık olduğunu duyurdu.

Luca “Luken Nadotti, 9z kulübü ile olan anlaşmasının karşılıklı olarak sonra erdiğini belirterek serbest oyuncu konumunda olduğunu yeni zorluklara hazır olduğunu açıkladı.

Takımda oldukça kısa bir süre geçiren Luken, takımla birlikte PGL Antwerp Major Challangers State mücadelelerine katılmayı başarırken 2022 AWP kullananlar listesinde 1.11 reyting almayı başardı.

İki yıllık aranın devamında 2022 Ocak itibariyle 9z’ye Santino “try” Rigal’in yerine giren Luca “Luken” Nadotti, iyi performansa rağmen takımla yollarını ayırdı. Twitter aracılığıyla paylaşım yapan Luken “9z’de oynamaya devam etmemenin karşılıklı bir anlaşma olduğunu bilmeniz önemli, takımdakilere çok minnettarım, hepsi harika insanlar, harika takım arkadaşları ve iyi oyuncular ve onlara en iyi dileklerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı. 25 yaşındaki Arjantinli İspanyolca, Portekizce ve İngilizce bildiğini ve esnek rollerle AWP, Rifler veya IGL pozisyonlarına adapte olduğunu belitti.

Güncel 9z kadrosu ise şu şekilde:

  • Maximilianomax Gonzalez
  • Francodgt Garcia
  • Martinrox Molina
  • Daviddav1d Tapia Maldonado
  • Rafaelzakk Fernandes (KOÇ)
Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al