1 dk. Serkan KÖSE 22.02.2022

NIP Genç Yıldız Brollan’ı Kadroya Eklemek İstiyor

Kaynaklara göre NIP, fnatic forması giyen genç yıldız Brollan için 600.000€ teklif götürmüş durumda.

Ninjas In Pyjamas ya da kısa adıyla NIP, IEM Katowice 2022 turnuvasını 7-8 sıralamayla bitirdikten sonra PGL Major Antwerp için daha iyi bir kadro oluşturmak istiyor. NIP, fnatic forması giyen parlayan yıldız Ludvig “Brollan” Brolin için 600.000€ gözden çıkarılmış durumda.

Teklif sonrasında fnatic’li Brollan gün içerisinde başlayacak olan Europe RMR açık elemelerinde aktif kadroda yer almayacak. Fnatic Antwerp için akademi oyuncuları olan Peppe “Peppzor” Borak ve Lulian “regali” Harjău isimlerini kadroya ekleyecek.

Brollan isminin takıma eklenmesiyle birlikte 4 kez Major kazanan Nicolai “device” Reedtz’in yokluğunda NIP aradığı boşluğu doldurmuş olacak. Aralık itibariyle aktif oynamayan device’ın boşluğunu akademi oyuncusu phzy doldurmuştu.

19 yaşında olmasına rağmen üç yıldır fnatic forması giyen genç yetenek Brollan, üç yıl boyunca iki kez en iyi 20 oyuncu listesinde yer alırken bir kez MVP, iki kez de uluslararası şampiyonluğu evinde getirdi. NIP tarafında Brollan transferiyle birlikte hangi ismin kadrodan çıkacağı henüz belli değil.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir