1 dk. Serkan KÖSE 09.10.2021

Red Bull Flick 2021 Türkiye Şampiyonu ALPARTAY Oldu

Türkiye’nin en büyük 2v2 CS:GO turnuvası olan Red Bull Flick’te final mücadelesi sona erdi. 8 yeni harita ile yola çıkılan Red Bull Flixk 2021’de Türkiye Finali nefes kesen anlara sahne oldu. 

Amatör oyunculardan profesyonel oyunculara tüm oyun severlerin yıllardır severek oynadığı CS:GO’da 2’ye 2 formatında mücadele edilen turnuvada 16 takım play – off turunda mücadele etti. Red Bull Flick’te Ahmet ‘Jaex’ Taylan Akgündüz ve Alpar ‘Lordlpar’ Övünç Öztürk’ün takımı ALPARTAY, 2021 Türkiye şampiyonu oldu.

Final mücadelesinde bir önceki şampiyonu yendikleri için mutlu olduklarını dile getiren Jaex, “Final müsabakasına kazanacağımıza inanarak çıktık. Jaex açıklamasının devamında ayrıca finalde iyi oynadıklarını ve ilk defa yurtdışına çıkacakları için heyecanlı olduklarını Helsinki’de ülkemizi temsil ederken aynı başarıyı göstermek istediklerini belirtti. 

Takımın diğer üyesi olan Lordlpar ise gerçekten çok çalıştıklarını ve Red Bull Flick’te şampiyon olup ülkemizi temsil edecek olmak gurur verici açıklamasında bulundu. 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al