2 dk. Burak 28.02.2022

Sentinels Koçu Rawkus Takımdan Ayrıldı

VALORANT Champions Tour 2021 yılında Sentinels kulübüne koç olarak gelen Rawkus yaptığı açıklamada takımdan ayrıldığını duyurdu.

2016 yılında kariyerine Overwatch ile başlayan Shane “Rawkus” Flaherty, 2020 yılında VALORANT’a geçmişti. FaZe Clan kulübünün formasını giyen Rawkus, Kasım 2021 itibariyle Sentinels koçu olarak kulüple anlaşma imzalamıştı. Rawkus Twitter üzerinden yaptığı açıklamada takımla bazı sıkıntılar yaşadığını ve ayrıldığını duyurdu.

Shane “Rawkus” Flaherty Paylaşımı

Shane “Rawkus” Flaherty Açıklaması

Artık Sentinels Koçluğu Yapmıyorum

Başlığın dediği gibi artık Sentinel’e Koçluk yapmıyorum.

FaZe’e geri döndüğümüzde LCQ’dan elendik, 2 gün sonra Sentinels’e Şampiyonlar için koçluk yapma fırsatım oldu ve iki kere düşünmeden veya başka fırsatlar aramadan bu teklifi hemen kabul ettim. Çok ani olduğu için Sentinels beni “ödünç almak” için bir anlaşma yaptı ve sona erme 1 Ocak idi, geçen ay Sentinels, FaZe ile takım için tam zamanlı bir Koç olarak gelmemi isteyen görüşmelerdeydi ama ne yazık ki aralarında bir anlaşma vardı. satın alma komplikasyonları nedeniyle her iki taraf da yapılamadı.

Sözleşme gereği tüm eşyalarımı FaZe’ye geri döndürmek zorundayım, ancak her iki taraf da tekrar takımdan ayrılma niyetinde değil.

Koçluğu yalnızca dahil olan insanlar ve katıldığım ortam nedeniyle benim için mükemmel bir seçim haline getirdiği için koçluğu düşündüğümü herkese açık bir şekilde belirttim.

Şu anda FaZe’e geri döndüm ama bir oyuncu olarak LFT, Jett/Sova/Smokes/Sentinel ile rahatım ama her şeyi esnetmeye istekliyim, ara verdiğimden beri daha iyi olduğumu hissediyorum, değişebiliyorum ortamlar ve onları oynarken izlemek, oyuna tamamen yeni bir bakış açısıyla bakmamı sağladı ve geri dönmek için çok heyecanlıyım.

Burak

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir