1 dk. Serkan KÖSE 21.06.2022

Spirit, degster’ın Yerine w0nderful’u Ekledi

Rus merkezli ekip Sprit, geçtiğimiz hafta seyahat sorunları nedeniyle yollarını ayrıdığı AWP’cileri Avdul “degster” Gasanov’un yerine Ukraynalı genç yetenek Igor “w0nderful” Zhdanov’u eklediğini duyurdu.

PGL Major Antwerp’te şaşırtıcı dördüncülük sonrasında takımın yıldız ismi Abdul “degster” Gasanov’un Sırbistan’da kalmasının istendiğini ve Moskova’ya yaşayan kız arkadaşının yanına gönderilmediğini belirterek takımla yollarını ayırmıştı.

BLAST Premier Spring Final 2022 için kısa süreliğine OG kadrosuna eklenen degster, turnuvada da üstün bir performans göstermişti ve etkinlikte Rus bir takımda oynamak istediğini belirterek NaVi’de de oynayabileceğini aktarmıştı.

Rus takım Spirit, boşalan AWP pozisyonunu kısa sürede doldurdu. Spirit sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklamayla birlikte “sniper” pozisyon için 17 yaşındaki Ukraynalı Igor “w0nderful” Zhdanov’un eklendiği duyuruldu.

Takım koçu olan Sergey “hally” Shavaev, w0nderful hakkında “Team Spirit kadrosuna Igor’un eklendiği için çok mutluyum. Testler sırasında kendini mükemmel bir şekilde kanıtladı. Yaşına göre oldukça emin ve iddialı bir oyun gösteriyor.” ifadelerini kullandı. Güncel Spirit kadrosu ise şu şekilde:

Team Spirit CS:GO Kadrosu

  • Leonid chopper Vishnyakov
  • Boris magixx Vorobiev
  • Robert Patsi Isyanov
  • Pavel s1ren Ogloblin
  • Igor w0nderful Zhdanov
  • Sergey hally Shavaev (Koç)
Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al