1 dk. Serkan KÖSE 22.04.2022

SuperMassive Blaze LoL Takımı İki Oyuncusuyla Yolların Ayrıldığını Duyurdu

Birçok aktif e-spor takımını bulunan ülkemizin köklü kulüplerinden SuperMassive Blaze’in League of Legends kadrosunda iki ayrılık yaşandı. Takımın sosyal medya kanalından yapılan duyurularda Ksaez ve Neramin’in ile yolların ayrıldığı duyuruldu.

Papara SuperMassive Blaze Twitter hesabından yapılan açıklamalarda League of Legends oyuncuları Hasan “Neramin” Samarsın ve Yunus Emre “Ksaez” Şahin ile yolların ayrıldığını taraftarlarına duyurdu. SMB paylaşımlarında “League of Legends orta koridor oyuncumuz Yunus Emre “Ksaez” Şahin ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırma kararı aldık. Takımımız için gösterdiği tüm emekler için kendisine teşekkür eder, gelecek kariyerinde başarılar dileriz. Yolun açık olsun @Ksaez” ve “League of Legends oyuncularımızdan Hasan “Neramin” Samarsın ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırma kararı aldık. Kendisine takımımız adına verdiği tüm emekleri için teşekkür eder, gelecek kariyerinde başarılar dileriz. Yolun açık olsun @neramin” ifadelerini kullandı.

SuperMassive Blaze Paylaşımları

Neramin ve Ksaez ayrılıklarıyla birlikte aktif LoL takımında sadece Barış “Juuzou” Karatop ismi yer alıyor. SMB’in LoL takımına ekleyeceği yeni isimleri ve daha fazlasını esporlab.com üzerinden takip edebilirsiniz.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al