1 dk. Serkan KÖSE 25.11.2021

Team Liquid Bjergsen İle Anlaştı

LCS’in önemli takımlarından birisi olan Team Liquid, bir süredir konuşulan transfer iddiasını doğruladı. Team Liquid tarafından yapılan açıklama ile Bjergsen’in TL’e katıldığı belirtildi.

Bir süredir ortalıkta dolanan söylendiler doğrulandı. Kuzey Amerika LCS ligi takımlarından birisi olan ve başarılı espor organizyonu Team Liquid, Bjergsen ile resmen anlaştığını duyurdu.

TL Yeni Transferler Yapmayı Sürdürüyor

Team Liquid tarafından sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada, 25 yaşındaki başarılı League of LEgends oyuncusu olan Bjergsen’in yeni sezonda TL forması giyeceği belirtildi.

Yine LCS takımlarından birisi olan TSM’de uzun bir süre görev alan Bjergsen, takımda koçluk pozisyonunda görev yapmış olsa da geride bıraktığımız sezonun sonunda yeniden oyuncu olmak istediğini açıklamışı. Oyuncu bu transferin ardından 8 yılın ardından TSM forması giyemeyecek.

LCS’in başarılı ekiplerinden birisi olan TL’in bu yılın flaş takımlarından birisi olacağını söyleyebiliriz. Takım kısa bir süre önce eski Fnatic üst koridor oyuncusu olan Bwipo ile anlaştığını açıklamıştı. LCS yeni sezonu henüz başlamamış olsa da LCS’in bu sene daha heyecanlı geçeceğini söyleyebiliriz.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al