1 dk. Serkan KÖSE 23.06.2022

Team Lixa, VALORANT Kadrosundan 4 Oyuncuya Veda Etti

Team Lixa, VALORANT kadrosunda önemli bir değişikliğe giderek aktif kadrodaki 4 oyuncuyla yolların ayrıldığını duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde tamamlanan VALORANT Regional Leagues Türkiye: Birlik 2. Split grup aşamasından çıkamayan Team Lixa, ana ligi 8. sırada tamamladı. Ligi 1 galibiyet 6 mağlubiyet ile tamamlayan Team Lixa, Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamayla önemli bir değişikliğe gitti.

Yapılan paylaşımda aktif kadroda bulunan Gaijin, Farewell, Thenightche ve ip0TT ile yılların ayrıldığı duyuruldu. Lixa tarafından yapılan paylaşımda “Oyuncularımız Alican “Gaijin” Yeşilay, Orçun “Farewell” Köroğlu, Ege “Thenightche” Nuhoğlu ile yollarımızı karşılıklı olarak ayırmış bulunmaktayız. Kendilerine teşekkür ederiz. Kariylerinde başarılar dileriz. Sezon boyunca takımımızın bünyesinde bulunan Yiğit “ip0TT” Karadeniz’e ayrıca teşekkür ederiz. Kariyerinde başarılar dileriz.” ifadeleri kullanıldı.

Team Lixa Paylaşımı

4 aktif oyuncuları ile yollarını ayıran ekip, sosyal medyada takımın kapatılma iddiaları da konuşulmaya başlandı. Team Lixa iddialara hemen yanıt vermekte gecikmedi. Yapılan paylaşımda tam olarak şu açıklama yapıldı.

“Yanlış anlaşılma ve söylentilere sebebiyet vermemek için takım durumu ve geleceği hakkında açıklama yapmaya karar verdik.

Sadece oyuncu olarak değil takım bünyesinde de değişiklikler yapmaktayız. Takım olarak ara vermek ya da kapanmak söz konusu değildir. Arka planda çalışmalarımız hızla devam etmektedir.

Uzun süredir planladığımız çizelge üzerinden yol almaya başladık yakında güzel haberlerle karşınızda olacağız.”

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al