drop.gg Etail.com.tr
1 dk. Burak 07.01.2022

Team Vitality 2022 CS:GO Takımı Belli Oldu

Son yıllarda kendinden bahsettirmeyi başaran CS:GO takımlarından Team Vitality, 2022 yılı için oldukça önemli transferler gerçekleştirerek yeni yılda büyük başarılara imza atmak istiyor.

Özellikle Astralist ile birlikte büyük galibiyetler ve şampiyonluklar kazanan Magisk, dupreeh ve takım koçu olan zonic’i kadrosuna katan Team Vitalty, 2022 yılı için tüm hazırlıklarını tamamlamış durumda. Twitter üzerinde resmi Team Vitalty hesabından yapılan paylaşımda “en üst düzeyde rekabet etmeye hazırız: 2022 işte buradayız” tweet’iyle 2 dakikalık bir video paylaştı.

Emil “Magisk” Reif, Peter “dupreeh” Rasmussen ve koç Danny “zonic” Sørensen transferiyle birlikte gerçekten de üst düzey bir takım haline gelen Team Vitality’nin 2022 yılındaki performansı herkes tarafından merak ediliyor. AWP alanında en iyi isimlerden olan ZywOo ile Astralist’in üstün kadrosunun tecrübesi gerçekten takip edilesi. Takıma eklenen 3 yeni Danimarkalı oyuncuyla birlikte 2022 yılındaki Team Vitalty CS:GO kadrosu şu şekilde:

2022 Team Vitality CS:GO Takımı

  • Mathieu “⁠ZywOo⁠” Herbaut
  • Dan “⁠apEX⁠” Madesclaire
  • Kévin “⁠misutaaa⁠” Rabier
  • Emil “⁠Magisk⁠” Reif
  • Peter “⁠dupreeh⁠” Rasmussen
  • KOÇ: Danny “⁠zonic⁠” Sørensen 

Burak

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com