3 dk. Burak 24.02.2022

Thunderbolts Gaming Yönetimi Değişti

Thunderbolts Gaming kurucusu olan Hüseyin Can Yıldırım, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada kulüp yönetiminin el değiştirdiğini duyurdu. Kurucu Hüseyin Can Yıldırım yaptığı açıklamayla yönetimden ayrıldığını belirtti.

Yıldırım şu metni paylaştı:

Takımda değişiklikler olduğunu inceden fark etmişsinizdir dün. Bu gün imzaları atınca düzgün şekilde açıklama yapmak istedim. TBG artık bana ait değildir. Bu takımı oyuncular için kurmuştuk. Sizin gibi oyunculardan oluşan sizleri dinleyen bir takım olması için kurduk. Takımın artık sahibi Anıl Kırca ve İsmail Enes Vuraldır. Takımın tüm ASSETLERi (banka hesaplarında) dahil olarak devrini gerçekleştirdim. Hem yönetim hem de yapı olarak takım değişikliğe gidecek. Ben artık sizler gibi maçları taraftar olarak izlemek istiyorum.

Abi peki sen ne yapacaksın? Benim aklımda ufak tefek solo projelerim var. Onlarla ilgileneceğim. Bunlardan birisi önceden bahsettiğim gibi değişik oyunları oynayıp youtube da video hazırlamak olacak. Espor değilde oyun piyasasında olmak istiyorum artık.

TBG’nin emin ellerde olduğunu düşünüyorum. Zamanla ne olur ne gösterir bende bilemiyorum, hep beraber bunu sizlerle beraber yanyana göreceğiz. Ben daha önceki yazılarımda belirttiğim gibi eğlenceli işleri tercih ettim.

Yeni Thunderbolts Gaming yöneticisi Anıl “PapamoE” Kırca da konuyla ilgili açıklamada bulundu.

Hüseyin Can Yıldırım’ın görevden ayrılması sonrasında yeni Thurderbolts Gaming yöneticisi ve genel menajeri olan Anıl Kırca’dan da açıklama geldi.

Kırca ise şu açıklamayı yaptı:

Son zamanlarda kulübümüzün yeniden yapılanmaya girdiğini az çok duymuşsunuzdur. Bu konuda birkaç açıklama da ben yapmak isterim.

1- Hüseyin Can Yıldırım’ın kulübün başkanlığından çekilmesi konusunda insanlar bana sorular sormaya başladılar neler oluyor diye. Aslında değişen bir şey yok arkadaşlar. Daha önce de bu kulübü hep beraber yönetiyorduk. Yönetimde olan tek değişiklik Hüseyin Can’ın Espor dışındaki bireysel işleri ve projelerinden dolayı dinlenmeye ve zamana ihtiyacı olmasıdır. Kendisi kağıt üstünde olmasa da hala kulübümüzün bir parçasıdır. Fahri üyemizdir ve can yoldaşımızdır. Bunu asla bir veda olarak düşünmüyoruz. TBG’nin ona ihtiyacı olduğu anda tekrar görevinin başına döneceğinden eminim.

2- Hüseyin Can’ın ayrılığı sonrası kulüpte başkanlık görevini ben üstlendim. As başkanımız ise İsmail Enes Vural’dır. Daha önce kulübün genel menajerliğini ve valorant koçluğunu yapıyordum bildiğiniz üzere. İsmail Enes Vural da aynı şekilde yöneticimiz, valorant analistimiz ve hukuk danışmanımızdı. Birçok işi bir arada yapmak bizim için zor bir durum olacağı için artık tüm emeğimizi sadece yönetim tarafına aktarıyoruz.

3- Valorant tarafında çok istekli ve yetenekli bir takımımız var. Biz bu takımı çok daha güçlü kılmak için birkaç girişimde bulunacağız ve önümüzdeki günlerde çok daha güçlü ve yetenekli bir Valorant ekibi göreceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

Son olarak bu süreçte bize desteğini ve sevgisini esirgemeyen siz değerli TBG taraftarlarına ve Espor camiasına teşekkürü bir borç bilirim.

Burak

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com