2 dk. Esporlab 13.01.2020

Trabzonspor Espor Takımlarını Kuruyor!

Espor için ilk adımları geçen sene atan Trabzonspor, FIFA takımını kurmuştu. Bu kararın ardından sektöre iyice adapte olan Trabzonspor, yeni oyunlar için takım kurmaya hazırlanıyor. Birçok Espor dalında aktif olarak rol almak isteyen takım ve takım yöneticileri, oyuncu alımları yapmaya başladı. Durum böyle olunca Trabzonspor Espor başvuru formu şeklinde birçok arama yapılmaya başlandı. Yazımızda başvurabileceğiniz oyunlar ve başvuru formları yer alacak. Bu şekilde istediğiniz oyuna başvuru yapabileceksiniz. Bundan sonra geçen sene kurulan FIFA takımna göz atalım.

Trabzonspor FIFA Takımı

Sezonu ikincilik ile bitiren FIFA takımı, birçok oyuncudan oluşuyor. Bertuğ Erkaya, Okan Kumaş, Kaan Kumaş, Mustafa Bilgil, Murat Akın, Fatih Köksaldı, Ogün Kumaş, Salim Hamidi, Batuhan Aktaş, Berker Turan, Onur Sarı ve Uğraş Bahar gibi isimler takımda yer alıyor.

Bu başarıdan sonra diğer oyunlar için de takım kurmaya hazırlanan Trabzonspor, ilk adımlarını atmaya başladı. Resmi internet sitesinden yapılan açıklama ile tüm sorulara yanıt verildi. Trabzonspor’un Espor takımında oynamak isteyen kişiler için başvuru formları yayınlandı.

“En iyi olduğunuz oyunda başvurunuzu yapın ve teknik ekibin size ulaşmasını bekleyin. Seçilmeye değer arkadaşlar ile iletişime geçilecektir. Uzun süredir beklediğiniz başvuru formları yayınlandı.” şeklinde açıklama yapıldı.

Trabzonspor Hangi Espor Takımlarını Kuracak ?

Açıklamadan sonra en çok merak edilen konulardan biri de bu oldu. Trabzonspor; PUBG, Fortnite, PUBG Mobile, Wolfteam, CS:GO, Zula ve League of Legends oyunları için takım kuracak. Bu sebep ile birçok oyuncu değerlendirilecek gibi duruyor. Hayalleriniz bu yöndeyse ve gerçekten başarılı bir oyuncuysanız, mutlaka başvurunuzu iletin. Başvuru formlarında istenen bilgiler; Ad-soyad, doğum tarihi, iletişim bilgileri, oyunda yer aldığınız rütbe veya lig, oyundaki kullanıcı adınız ve antreman uyumunuz hakkında bilgiler. Bunlara ek olarak mesaj göndermeniz için mesaj kısmı bulunuyor. Bu kısımda kendinizi çok iyi tanıtmanız, size espor kapılarını açabilir.

Takım tarafından açıklamada başka noktalara da değinildi. Her oyunun seçimi için farklı tekniklerin kullanıcılağı açıklandı. Güncel oyun haberleri ve yeni espor haberleri için bizi takip etmeyi unutmayın, iyi oyunlar!

Trabzonespor başvuruları için tıklayın!

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir