1 dk. Serkan KÖSE 28.09.2021

TuGuX İle BIG Yollarını Ayırdı

Başarılı Alman espor organizasyonu olan BIG tarafından yapılan son açıklamada Tugay “TuGuX” Keskin ile yolların ayrıldığını açıkladı. Açıklama ile Tugay “TuGuX” Keskin’in BIG Academy’deki hikayesinin sonuna gelindi. 

2020 yılının Mart ayında BIG Academy takımının koçluk görevine getirilen Tugay “TuGuX” Keskin, takım tarafından yapılan açıklamada, “Sıkı çalışman için teşekkürler TuGuX. BIG OMEN Academy’nin baş antrenörü olarak görevinden ayrılacak ve yeni bir girişimde bulunacak.” sözleri ile BIG’e veda etti. 

30 yaşındaki başarılı oyuncu ve koç bu ayrılığı BIG’den önce kendi Twitter hesabı üzerinden paylaşmıştı. Yapılan açıklamada TuGuX, “@BIGCLANgg Academy ile bu kadar. Onlara gelecek turnuvalarında en iyisini diliyorum. Artık akademi takımlarına koçluk yapmayacağım, özellikle de yarı zamanlı değil. İddialı bir projeniz varsa bana bildirin.” sözlerine yer vermişti. 

2006 yılından itibaren 2017 yılına kadar profesyonel CS arenasında yer alan Keskin, son olarak 2020 yılında BIG Academy takımına koç olarak getirilmişti. 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al