1 dk. Serkan KÖSE 29.11.2021

Unicorns of Love League of Legends Kadrosunda Yenilemeye Gitti

Almanya merkezli espor organizasyonlarından birisi olan Unicorns of Love geçtiğimiz aylarda League of Legends takımını dağıttığını açıklamıştı. Unicorns of Love, bugün kadrosuna yeni isimleri dahil ederek yeni League of Legends kadrosunu tanıttı.

Kısa bir süre önce AHaHCik, BOSS, SaNTaS, Normanz, ve Argonavt ile yollarını ayırdığını açıklayan Unicorns of Love, bugün 5 yeni transfer gerçekleştirerek, yeni League of Legends kadrosunun duyurusunu yaptı.

Unicorns of Love Yeni League of Legends Kadrosu

Unicorns of Love yeni LoL kadrosunda LCL ekiplerinden olan CrowCrow takımından NoNholy’yi transfer eden takım, Fransa ligi LFL takımlarından LDLC OL takımından Don Arts’ı transfer ettiğini açıkladı. Organizasyon ayrıca İspanya ligi LVP SL takımlarından Cream Real Betis.EU‘dan ayrılan Phlaty‘i de transfer eden takım, son olarak Beşiktaş Espor takımından Shiganari ve Lekcyc‘i transfer etti. Bu transferlerin ardından Unicorns Of Love, LoL kadrosu tamamlanmış oldu.

Unicorns of Love takımı 5 defa üst üste LCL şampiyonu olmuştu. Takım bugüne kadar katılmış olduğu tüm LCL finallerini kazanarak şampiyon oldu. EU LCS 2018 sezonunun sona ermesiyle birlikte ligden ayrılan UOL Bağımsız Devletler Topluluğu olan LCL ligine katılmıştı. Bakalım takım yeni kadrosu ile nasıl bir başarı sergileyecek?

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al