1 dk. Serkan KÖSE 09.12.2021

VALORANT Champions 2021 Ödülleri Artmaya Devam Ediyor

Riot Games’in sevilen FPS türü oyunlarından birisi olan VALORANT’ın 2021 yılının en büyük etkinliği olan ve 2021’in son VALORANT organizasyonu olan VALORANT Champions 2021 etkinliğinde takımlara dağıtılacak ödüller artmaya devam ediyor. 

Riot Games tarafından düzenlenen ve VALORANT’ın 2021 yılında gerçekleşen son etkinliği olan VALORANT Champions 2021 etkinliğinde takımlara verilecek olan ödüller artmaya devam ediyor. 

VALORANT Champions 2021 Ödül Miktarı

Riot Games, VALORANT Champions 2021 etkinliğinde ilk olarak 1 milyon dolarlık ödül havuzuna sahip olacağını açıklamıştı. Riot Games ayrıca 24 Kasım tarihi itibariyle VALORANT oyununa eklenen Champions paketi gelirleriyle de VALORANT Champions 2021 ödül havuzu ödüllerini arttırmaya devam ediyor. 

Riot Games tarafından yapılan son açıklamada, VALORANT Champions 2021 güncel ödül havuzu miktarı açıklandı. Açıklamada bu paket ile birlikte takımlara dağıtılmak üzere 7.5 milyon doların üzerinde gelir elde edildi. 13 Aralık tarihine kadar VALORANT mağazasında kalmaya devam edecek olan bu paketle birlikte ödül havuzunun daha da büyümesi bekleniyor. 

Son olarak ödül havuzunun miktarı 12 Aralık Pazar günü oynanacak olan final mücadelesiyle belli olacak. 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al