1 dk. Serkan KÖSE 13.05.2022

VALORANT Masters ve Champions Konumları Belli Oldu: Final İstanbul’da Olacak

VALORANT’ın uluslararası iki etkinliğine ev sahipliği yapacak olan şehirler belirlendi. VALORANT Champions İstanbul’da düzenlenecek!

VALORANT Esports resmi blogunda konuyla ilgili bir makale yayımlandı. İşte VALORANT Masters ve Champions ile ilgili bilinmesi gerekenler:

“İlk olarak, her bölgenin Challengers II. Aşama etkinliklerinden en iyi takımlar sezonun ikinci Masters etkinliğine ev sahipliği yapacak olan Kopenhag’da karşılaşacak. 10-24 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek olan turnuvada VCT puanları, ödüller ve zafer için yarışan on iki takım yer alacak. Sıradaki uluslararası etkinliğimizi yeni bir şehre taşıdığımız için heyecan duyuyoruz ve önümüzdeki haftalarda etkinlikle ilgili ayrıntıları açıklayacağız.”

“VALORANT Champions Tour’un 2022 sezonu İstanbul’da noktalanacak! Champions, dünyanın en iyi on altı takımının VALORANT Dünya Şampiyonu olmak için mücadele edeceği yıl sonu final etkinliği.

2-18 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlikte toplamda on altı takım mücadele edecek. Bunlar sezon boyunca elemeleri geçen on takım ve ağustos ayında oynanacak Son Şans Elemelerini geçen altı takım olacak.

Hedefimiz en büyük uluslararası etkinliklerimizi canlı seyirci önünde oynamak. Bu iki şehir de hedefimize ulaşmamızı için gereken koşulları sağlamanın yanı sıra etkinlikte yer alacak tüm takımların etkinliğe güvenli bir şekilde katılmaları ve rekabet etmeleri konusunda güvence sağladı. Bu iki etkinliğin ilk ayrıntılarını sizinle paylaştığımız için heyecanlıyız ve önümüzdeki haftalarda daha fazla bilgi sağlayacağız.”

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al