2 dk. Burak KÖSE 14.08.2021

Ve Beklenen Turkish Dream Team Gerçek Oldu! Eternal Fire Kuruldu

Uzun süredir beklenen Turkish Dream Team iddiaları gerçekleşti. İşte o muazzam kadro ve fazlası. 

Son günlerde sık sık özellikle CS: GO hayranlarının merakla beklediği ve Turkish Dream Team olarak isimlendirilen CS: GO kadrosu sonunda kuruldu. Dün akşam saatlerinde yapılan açıklama ile birlikte resmiyet kazanan kadro ile takımın adı da açıklandı. Bu rüya takımın ismi Eternal Fire oldu. 

Bilindiği üzere başarılı Alman organizasyonu olan BIG Clan’dan geçtiğimiz günlerde ayrılan XANTARES’in bu ayrılığı sonrasında Turkish Dream Team iddiaları daha çok güçlenmişti. XANTARES’ın ayrılığının ardından imoRR’un da ayrılmasıyla birlikte kadroda olacak olan isimlerin netleşmeye başladığı iddiaları ortaya çıkmıştı. Şimdi ise resmi açıklama nihayet yapıldı. 

Geçtiğimiz dönemde ortaya çıkan iddiaları büyük bir oranda doğrulan duyurulara göre takım XANTARES, woxic, Calyx imoRR ve ISSAA’dan oluşurken, takımda koçluk görevini Timur “bishop” Şengül üstlenecek. Kadroda bulunan tek Türk olmayan oyuncu ISSAA ise daha önce OG gibi takımlarda oynamış ve büyük başarılar elde etmişti. Takımın duyurusu ise XANTARES cephesinden geldi.

XANTARES : “Bazı üzücü haberler vermem gerekiyor”

Takımdaki en detaylı açıklama ise İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş’den geldi. Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamaya oyuncu oldukça ciddiye başlayıp spekülasyonlara cevap vermek istediğini ve üzücü bir haber vermesi gerektiğini dile getirdi.

Açıklamanın devamında ise oyuncu bu haberin diğer takımlar için üzücü olduğunu çünkü Hulk’ın gerçek olduğunu söyleyerek takım arkadaşlarını açıkladı.

Eternal Fire CS:GO Takımı Kadrosu

  • Can “XANTARES” Dörtkardeş
  • Özgür “w0xic” Eker
  • Buğra “Calyx” Arkın
  • Ömer “imoRR” Karataş
  • Issa “ISSAA” Murad
  • Timur “bishop” Şengül (Koç)
Burak KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com