1 dk. Serkan KÖSE 07.03.2022

Virtus.pro ESL Pro League’de “Outsiders” İsmiyle Mücadele Edecek

Rus merkezli CS:GO kulübü Virtus.pro ESL Pro League Season 15 karşılaşmalarına “Outsiders” yani “Yabancılar” ismi ile mücadele edecek.

4 Gruptan oluşan ESL Pro League Season 15 heyecanına tam olarak 3 gün kaldı. 9 Mart – 10 Nisan tarihleri arasında yapılacak olan organizasyonda 823.000$’lık ödül havuzu bulunuyor.

ESL’in Rus hükümetiyle bağlantılı kuruluşları yasaklama kararının ardından Virtus.pro ekibinin geçtiğimiz gün bir açıklama yayımlamıştı. Virtus.pro ekibi yaptıkları açıklamada oyuncularının hazırlıklarını göz önünde bulundurarak bu kararı oyuncularına bıraktığını duyurmuştu.

Virtus.pro ya da diğer adıyla “Outsiders” ekibi  ESL Pro League Season 15’de B gurubunda bulunuyor. 16 Mart ve 20 Mart tarihleri arasında yapılacak olan grup maçlarında Outsiders’ın grubu şu takımlardan oluşuyor:

B Grubu

  • Team Vitality
  • Outsiders (Virtus.pro)
  • FaZe Clan
  • FURIA
  • ENCE
  • Sprout

Bir diğer Rus takımı olan Gambit ekibi ise C grubunda yer alıyor. Gambit ekibi de ligde mücadele etmek için Virtus gibi isim değiştirmek zorunda kalacak. Gambit’in konu hakkında sessizliği halen devam ediyor.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al