2 dk. Serkan KÖSE 30.09.2021

Worlds 2021 Esnasında Ganimet Ve İzleyici Ödülleri Dağıtılacak

League of Legends Worlds 2021’in başlamasına az bir süre kala etkinlikle ilgili yeni detaylar da açıklanıyor. Worlds 2021 esnasında izleyiciler için ganimetler ve izleyici ödülleri dağıtılacak. 

Riot Games tarafından yapılan açıklamaya göre Worlds 2021 esnasında ön eleme sürecinden başlanarak izleyicilere farklı ödüller sunulacak. Dağıtılacak ödüller şu yöntemlerle izleyicilere verilecek. 

  • ● İzleyici ödülleriyle
  • ● Ganimetlerle
  • Kim Alır oynayarak

İzleyiciler her yöntemle Hextech Sandıkları, Espor Kapsülleri ve yeni Şampiyona Kapsülünü kazanabilecek. Oyuncular bir “Şampiyona Ödül Kapsülü” açtığında aşağıda yer alan ödüllerden birisini kullanabilecek. 

  • ● Worlds 2021’e özel ifade ve simgeler (takım logoları hariç)
  • ● Espor Kapsülü
  • Hextech Seti

Ganimetler Nedir?

Konu hakkında Riot Games tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

Ganimetler

Her ligin en iyi takımlarını kutlarken ganimetleri 2021 Dünya Şampiyonası için geri getirmekten çok mutluyuz! lolespor.com adresinde giriş yapın ve Dünya Şampiyonası karşılaşmalarını canlı izleyerek Şampiyona Ödül Kapsülü’nü ve ortaklarımız tarafından sunulan daha pek çok ödülü kazanma şansı yakalayın.

lolespor.com adresinde Riot Hesabı’nızla giriş yaptığınızda ganimetler verilmeye başladığı zaman bir ganimet kazanma ihtimaliniz olacak. Unutmayın: Ganimetler rasgele verilir. Günün her anı olabilir ve turnuvadaki belli başlı anlarla ilgilidir. Mesela:

● Beşte Beş: Kesinlikle ganimet düşer.

● Bir Harita Hedefinin Çalınması: Ganimet düşebilir ama garanti edilmez.

● Çoklu Katletme: Ganimet düşebilir ama garanti edilmez.

Ödüller kanun ve yönetmelikler sebebiyle bölgeden bölgeye farklılık gösterebilir ama bu yılki ganimetlerin çoğu tüm dünyada veya o noktada izleyen oyuncuların büyük bir kısmı tarafından toplanabilir olacak. Bölgeniz için yeni ödülleri kaçırmamak adına gözünüz @lolespor hesabında olsun.

Ve ganimetlerle bir de ses kontrol almak istersen bu anlarda bize katılabilirsin. Bu anları kaçırmamak için en az 5 dakika önceden yayında olmayı unutma:

Ha, bir şey daha var: Dünya Şampiyonası finali sırasında son ganimet olarak Şaşırmış Teemo düşecek. Kaçırmak istemiyorsanız 6 Kasım’da finali izlemeyi unutmayın!

Hatırlatma: Bu turnuvadaki ganimetler yalnızca Riot bölgeleri için geçerli.

İzleyici Görevleri

Kapsüller ve daha fazlasını kazanmanın başka bir yolu da izleyici görevleri:

Görevler Dünya Şampiyonası’nın 1. günü başlamadan hemen önce LoL İstemcisi’nde belirecek. 5 Ekim saat 14.00’te 2021 Dünya Şampiyonası maçlarının başlamasıyla beraber görevleri tamamlamaya başlayabileceksiniz.

Maçları lolespor.com adresinde Riot Hesabı’nızla bağlanarak izlemeyi unutmayın. Bu turnuvadaki lolespor.com izleyici görevleri yalnızca Riot bölgeleri için geçerli.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al