1 dk. Serkan KÖSE 29.06.2021

XANTARES Twitch’ten Banlandı

Profesyonel CS:GO oyuncusu İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş’in Twitch hesabı banlandı.

CS : GO dünyasının en çok bilinen profesyonel espor oyuncularından birisi olan İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Twitch hesabı hakkında önemli bir duyuru yaptı.

Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş, Twitch hesabının ban yediğini açıkladı. Bu banlanma hakkında bir bilgi sahibi olmadığını belirten İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş, “ama kesin ben hak etmişimdir onların suçu yoktur kanka :D” açıklamasında bulundu.

XANTARES’ın Twitct Hesabının Neden Banlandığı Bilinmiyor

Twitch üzerinden banlanması hakkında açıklamasına devam eden XANTARES, “oturup yayın yapsan bir dert yapmasan hayatım öyle birşey ki moruk tam birşeye heves yaptığımda o elimden gidiyor” ve “Açılma tarihi ile alakalı her hangi bir mail atılmadı sebebi yazılmadı o yüzden bekleyip göreceğiz” ifadelerine yer verdi.

XANTARES’ın Twitch hesabına ulaşmak isteyen kullanıcılar, esporcunun sayfasında “Üzgünüz. Bir zaman makinesine sahip değilseniz bu içerik artık ulaşılamaz demektir.” mesajı ile karşılaşıyor.

İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş’in bu paylaşımının altına pek çok takipçisi Twitch’i eleştirirken kullanıcılar genellikle Twitch’in bazı yayıncılara yanlı davrandığını dile getiriyor.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al