3 dk. Serkan KÖSE 06.01.2022

13 – 20 Ocak Haftası Epic Games Store Ücretsiz Oyunu

Oyun severlere her hafta ücretsiz yeni oyunlar vermeye devam eden Epic Games’in bu hafta vereceği ücretsiz oyun olan God Will Fall oyununu indirime sunduğu için yeni haftanın oyunu da belli oldu. Epic Games Store 13 – 20 Ocak haftasında ücretsiz olarak sunacağı oyun bir dönem kütüphaneye eklenmişti.

Epic Games Store’un yeni haftada ücretsiz olarak vereceği oyun Galactic Civilizations III olacak. 40,00 TL fiyat etiketi ile satışta olan oyun 13 – 20 Ocak itibariyle ücretsiz olarak elde edilebilecek.

Galactic Civilizations III Epic Games Store Tanıtım Metni

“Bir gün insanlar uyandıklarında galakside yalnız olmadıklarını öğrenseydi ne olurdu? İnsanlar uzaya açılarak kendi tarihlerine ve gayelerine sahip olup adlarını duyurmak isteyen diğer uzaylı uygarlıklarını keşfediyor. İnsan, Drengin, Altarian ve çok daha fazlası arasından kendi ırkını seç ve bugüne kadarki en büyük 4X strateji oyunlarından birinde uygarlığına altın çağını yaşat!

Yeni ve gizemli kaynaklardan gelen tehditlerle yüzleşirken ve zorlukların üstesinden gelirken yeni teknolojileri araştır, yıldız gemileri tasarla ve yeni dünyaları kolonileştir. Ticaret görüşmeleri ve antlaşmalar yap, savaş aç, düşmanlarına karşı casusluk yap ve sıra dışı vatandaşlar yarat. Amacına ulaştıktan sonra her biri kendi tarihine, teknoloji ağacına, gemi bileşenlerine ve daha fazlasına sahip olan çok sayıda uzaylı uygarlığından biri olarak tekrar oyna.

Galactic Civilizations III şimdi Crusade ve Retribution genişletmeleriyle paket hâlinde geliyor ve daha büyük bir oynanış deneyimi için Mega Events eklentisini içeriyor! Bugün galaktik liderlerin arasına katıl ve şu soruya yanıt ver: Galaksiye nasıl hükmedeceksin?”

“Her Seferinde Farklı Bir Oyun”

“Her yeni oyunda kurabileceğin çeşitli seçenekler bulunuyor. Her seferinde eşsiz bir oyun deneyimi yaşamak için harita boyutunu, gezegen ve kaynak miktarını, olayların sıklığını ve daha fazlasını seç. Galactic Civilizations III doğrusal zafer koşullarını ortadan kaldırıyor ve kazanmak için takip edebileceğin askerî fetih, kültürel üstünlük, teknolojik yükseliş ve politik ittifaklar gibi çeşitli hedefler sunuyor. Tüm bunların yanı sıra zengin ve derin gemi tasarımı, sen galaksiye nasıl hükmedeceğine karar verirken sürükleyici ve heyecan verici bir deneyim yaşamanı sağlıyor.”

 

Galactic Civilizations III Sistem Gereksinimleri Şu Şekilde

Minimum:

İşletim Sistemi: 64 bit Windows 10 / 8.x / 7

İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo / AMD K10 Çift Çekirdekli

Bellek: 4 GB

Depolama: 12 GB

DirectX: 10

Ekran Kartı: 512 MB DirectX 10.1 Ekran Kartı (AMD Radeon HD5x00 Serisi / Nvidia GeForce 500 Serisi / Intel HD 4000 veya üstü)

 

Önerilen

İşletim Sistemi: 64 bit Windows 10 / 8.x / 7

İşlemci: 2.3 GHz Intel Core i5 İşlemci veya eş değeri

Bellek: 6 GB

Depolama: 15 GB

DirectX: 10

Ekran Kartı: 1 GB DirectX 10.1 Ekran Kartı

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir