1 dk. Burak 22.02.2022

7 Gün Sürecek Steam Next Fest Başladı

“Yakında çıkacak oyunları kutluyoruz” sloganı ile sunulan ile sunulan Steam Next Fest başladı. 7 gün sürecek olan Steam Next Fest ile birlikte yüzlerce demo ve çok sayıda canlı yayın bizleri bekliyor. Etkinliğin tanıtımın metni şu şekilde:

NEXT FEST’TE NELER YAPILIR

Demoları Oynayın: Herhangi bir oyunun üzerine geldiğiniz anda oynanabilir demoyu yüklemek için bir buton göreceksiniz. Birini deneyin! Ya da onlarcasını deneyin.

Canlı Yayınları İzleyin: Festival sayfasının en üstünde, canlı yayın programını bulacaksınız. Çoğu durumda oyunu oynayanlar ve sorularınızı cevaplayanlar geliştirici ekipleri olur. Sohbet penceresini açarak konuşmaya katılmak için canlı yayının hemen altındaki sohbet simgesine tıklayın.

Favorilerinizi İstek Listesine Ekleyin: Çıktığı zaman haberdar olmak istediğiniz bir oyun mu buldunuz? Herhangi bir oyunun üzerine gelin ve istek listenize eklemek için sağ üst köşedeki yıldız simgesine tıklayın. O oyun çıktığında, size şık bir e-posta bildirimi gönderilir.”

Steam Next Fest Ne Zaman Bitecek?

22 Şubat tarihinde başlayan etkinlik 28 Şubat Türkiye saati ile 21:00’de sona erecek. Etkinlik sayfasına buradaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Burak

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir