1 dk. Serkan KÖSE 26.08.2021

Apex Legends’ın Mobil Sürümü Türkiye İçin Çıkıyor

Yayıncılığını Electronic Arts’ın üstlendiği ve geliştiriciliğini ise Respawn Entertainment’ın yaptığı bir zamanların sevilen battle royale türü oyunu olan Apex Legends’ın mobil sürümü Apex Legends Mobile Türkiye’ye geliyor. 

EA’nın bir zamanlar sevilen Battle Royale türü oyunlarından birisi olan Apex Legends oyunu bilindiği üzere günümüzde eski popüler günlerinden çok uzakta. Geçtiğimiz aylarda mobil oyununun geliştirilmeye başlandığı açıklanan Apex Legends Mobile oyununun kapalı betası ile ilgili önemli bir açıklama geldi. 

Apex Legends Mobile’ın Kapalı Betası Türkiye’ye Geliyor

Ücretsiz battle royale oyunlar arasında yer alan Apex Legends oyununun mobil sürümü, Ortadoğu – Kuzey Afrika ve Latin Amerika bölgesinde beta testlerinin yeni aşamasına geçerken aralarında Türkiye’nin de bulunduğu; Mısır, Meksika, Kolombiya ve Peru gibi ülkelerde de kapalı beta sürecine geçmek için son çalışmalarını yürütüyor.

EA Türkiye kapalı betası için net bir tarih vermemiş olsa da eylül ayının ortasında betanın geleceği ve Eylül ayının başında da kapalı beta için kayıtların başlayacağı belirtiliyor. Oyunun kapalı beta kayıtı ya da süreci başladığında sitemizden öğrenebileceksiniz. 

Apex Legends Mobile oyunu tıpkı Apex Legends oyunu gibi karakter tabanlı bir oynanış sistemine sahip. Takım oyununun hızın ve temponun ön planda olduğu oyun şimdilik PC ve konsollarda ilerleyen günlerde bu platformlar arasında mobil platformlar da eklenecek. Oyun ayrıca yüksek çözünürlükle birlikte gelecek. 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al