2 dk. Esporlab 12.04.2020

Assassins Creed 2 Ücretsiz Olacak

Assassins Creed 2 ücretsiz olacak Ubisoft tarafından açıklanan haber oyuncuların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Creed serisinin beğenilen oyunlarından olan Assassins Creed II, 14 Nisan salı günü Uplay oyun yayıncı platformu üzerinden, ücretsiz sunulacak. Ubisoft‘a ait olan yayın platformu Uplay üzerinde oyunun fiyatı 73 TL etikete sahip.

Dünyanın etkisi altında kalmış salgın hastalığından beridir, yapımcı ve geliştirici şirketlerden oyuncu kitlesine sevindirici haberler geliyor. Hatırlayacağınız üzere Ubisoft, daha önce Tom Clancy’s The Division 2 ‘yi ücretsiz sunmuştu, yeni bir güzellik yaparak bu seferde Assassin’s Creed II‘yi ücretsiz sunacak. Ubisoft’a ait olan oyun yayın platformu olan Uplay üzerinden, oyunu ücretsiz dağıtacak. Normalde fiyatı 73 TL mağaza fiyatına sahip.

Herkesin hayranlık beslediği ve çok fazla beğendiği suikastçi oyunu olan, Assassin’s Creed serisine sahip büyük ses getiren oyun Assassin’s Creed II ücretsiz oluyor. Ubisoft’un vermiş olduğu güzel haber, hepimizin yüzünü güldürmeye yetti. 14 Nisan salı günü, Uplay üzerinden oyunu ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyerek, sahip olabileceksiniz. Aynı zamanda serinin diğer oyunları da indirime girecek.

Assassins Creed 2 ücretsiz olacak:

Ubisoft‘un ücretsiz vereceği en sevilen seri oyunu Assassin’s Creed 2 de Ezio‘nun İtalya’da yaşadığı aksiyon dolu maceralarını konu alıyor. Oyunun ilk çıkış yapan serisinin, en çok beğenilen özellikleri ve yapısının üzerine geliştirmeler yapıldı ve bu çok daha çekici hale geldi. Oyunun hayranları tarafından bu diğer seri olan oyun, adeta hayranlarının yüreklerine kazınmış bir durumda.

Ubisoft adeta oyuncuların gönüllerinde bir bahar havası estirecek. Assassin’s Creed II, tüm kitlelerin heyecan dolu anlar ve maceraları yaşamasına imkan tanıyor. Aynı zamanda, Epic Store’u da unutmamak gerekir, bildiğiniz gibi her hafta bir ücretsiz oyun mottosuyla devam ediyor yayın hayatına. Bu hafta ise Just Cause 4 ücretsiz olacak aklınızda olsun.

Assassin’s Creed II ve Just Cause 4 güzel haberini verdikten sonra, size ayrı bir güzel haber daha vermek istiyorum. Yarış ve macera oyunlarının birleştirildiği tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız, bu haftasonu Ubisoft, The Crew 2’yi ücretsiz oynayabilip deneyimleyebilirsiniz. Aynı zamanda oyunu ücretsiz olarak sunulduğu süre içerisinde, satın almak isterseniz %75 indirimle oyunu satın alabilirsiniz. Bu fırsatı değerlendirmek isterseniz, aklınızda bulunsun. 269 Türk Lirası olan oyunu bu süreç içerisinde satın alırsanız, sadece 67,25 Türk Lirası ödemiş olacaksınız. Sağlıcakla kalın.

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al