1 dk. Serkan KÖSE 14.10.2021

Call of Duty Vanguard Zombi Modu Yeniliklerle Geliyor

Yayıncılığını Activision’ın üstlendiği ve geliştiriciliğini Sledgehammer Games ve Treyarch’ın yaptığı yeni Call of Duty oyunu Call of Duty Vanguard’ın Zombi modu hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. 

Activision’ın 5 Kasım tarihinde satışa sunacağı Call of Duty Vanguard oyunu, Zombi modu ile birlikte gelecek. Oyunun Zombi modu hakkında yeni detaylar ise sızdırıldı. 

Call of Duty Zombies modu Vanguard oyununu geliştiren Sledgehammer Games yerine daha önce de Zombi modunu geliştiren Treyarch tarafından geliştirilecek. 

Vanguard Zombi Modu Neler Sunacak?

Call of Duty Black Ops – Cold War oyununun zombi modunu oynayan oyuncular Vanguard oyununun zombi moduna da aşina olacaktır. Oynanış anlamında daha geliştirilmiş olacak olan yeni zombi modunda yeni silahlar da yer alacak. Cold War oyununda kalan hikayeyi devam ettirecek olan Vanguard zombi modunda yeni bir hikayemiz olacak. Oyunun sızdırılan fragmanını haberimizin sonunda bulabilirsiniz. 

Son olarak PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X|S’e gelecek olan Call of Duty: Vanguard, 5 Kasım tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Oyun ayrıca yeni bir üçlemenin ilk oyunu olabilir. 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al