3 dk. Esporlab 04.05.2020

Call of Duty: Warzone 4. Sezon Yeni Özellikler Gelebilir!

Call of Duty: Warzone 4. sezon karşımıza yeniliklerle çıkabilir. Ücretsiz olarak Mart ayında çıkış sağlamış olan Battle Royal oyunu Call of Duty: Warzone için 4. sezon için ekstradan yeni modların eklenebileceği hakkında söylentiler var.  Herhangi bir resmi açıklama bulunmuyor yalnız, oyun geliştiricileri sıklıkla oyun için eklenebilecek yeniliklerden bahsediyor.

Bildiğiniz gibi Call of Duty Warzone oyun dünyasında büyük bir beklentiyle kullanıcılarıyla buluşmayı hedefliyordu. Oldukça merak konusu olan oyun 10 Mart tarihinde çıkış gerçekleştirdi ve oldukça kısa sürede çok büyük oyuncu kitlesine ulaştı. Geliştirici şirketin dikkatini çeken ve beklentilerinin üstüne çıkan COD: Warzone, 4. Sezon için, yeni geliştirmeler ve haritalar ayrıca modlar hakkında konuşmaya başladı. Sıklıkla konuşulan bu yenilikler elbette boşa değil, 4. sezonda çok farklı bir warzone dünyası ile karşılaşabiliriz.

Warzone, Infinity Ward ve Raven Software imzası ile piyasaya sürüldü, kullanıcıları memnun edebilmek adına sürekli geliştirmeler ve iyileştirilmeler yapılıyor. Warzone 4. Sezonun çok yakında olduğunun da altını çizen ilgili kişiler, gelebilecek yeniliklerden bahsetmeye başladı. Kıdemli yönetmen Amos Hodge, Raven Software’nin yaratıcılığını ön plana çıkartan kişidir. Yakın zamanda yapmış olduğu röportajda oyuna eklenebilecek bazı geliştirmelerden bahsetti bunlar sizi heyecanlandırabilir.

Yeni oyuncu modları’nın geliştirilmesi için oldukça yüksek zaman harcadıklarını belirtiyor ve oyunu çok daha eğlenceli bir hale getirmek için farklı öğelerinde eklenebileceğin’den bahsediyor. Bazı oyuncular tarafından, olumsuz bakıldığınıda söyleyelim bunun nedeni hala oyunda bulunan hataların giderilmediğinden şikayetçiler. Hem oyunu geliştirmek yenilikler getirmek hemde oyunun hatalarını düzeltmek gerçekten oldukça zor iş onlara da hak vermek gerekiyor.

| En iyi oyun deneyimi için neler yapılacak?

call of duty warzone sezon 4 yenilikler

Infinity War şirketi tarafından daha önceden bir kaç açıklama yapılmıştı, hatırlayamayanlar için tekrardan bahsedelim. Taylor Kurosaki, Call of Duty: Warzone’a Fortnite tarzında etkinliklerin dahil edilebileceğinin bilgisini vermişti. Aynı zamanda Warzon’un her zaman daha fazla büyümesi ve gelişmesi için çalışıldığının altını çiziyor ve sizleri heyecanlandıracak yeni karakterlerin eklenebileceğinden bahsediyor. Çok yakın zamanda tanıtımının yapılacağı yenilikleri hep birlikte göreceğiz, ve bu gelecek büyük güncelleme tüm oyuncu kitlesini fazlasıyla memnun edecek söylemlerinde bulunuyor.

Call of Duty: Warzone oyuncu kitlesi ise yapılan bu açıklamalardan oldukça mutlu yalnız içerisinde mutlu olmayan kitlede var. Çünkü oyunda hala giderilmemiş hatalar bulunuyor, bu hatalar giderilmeden yeniliklerden bahsetmek bazı oyuncuların canını sıkıyor diyebilirim. Resmi bir açıklama henüz olmasa da yapılacak olan yenilikler ve geliştirmeler hakkında her zaman ipuçları ve söylentiler oyuncu kitlesi tarafından konuşuluyor. Önümüzde ki günlerde hep birlikte nelerin değişeceğini ve gelişeceğini göreceğiz, umuyoruz ki gelecek olan yeniliklerle beraber oyun içi hatalarda beraberinde gelmesin. Konuyu yakından takip ediyoruz, bizimle kalmaya devam edin.

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al