2 dk. Serkan KÖSE 18.08.2021

Cyberpunk 2077 Oyununun İlk Ücretsiz DLC’si Duyuruldu

CD Projekt RED’in tartışmalı oyunlarından birisi olan Cyberpunk 2077 oyununun ilk ücretsiz DLC’si duyuruldu. İşte ilk DLC’ye dair bilgiler.

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini CS Projekt RED’in üstlendiği Cyberpunk 2077 oyununun ilk DLC’si ve 1.3 güncellemesinin tüm notları duyuruldu.

Kısa bir süre önce CD Projekt RED tarafından Cyberpunk 2077 oyunu için bir canlı yayın düzenlendi. Düzenlenen bu canlı yayın esnasında oyuna gelecek olan 1.3 güncellemesi ve ilk ücretsiz DLC’si duyuruldu. Yamanın ve DLC’nin ne zaman geleceği ise CD Projekt RED tarafından açıklanmamış olsa da çok kısa süre içinde geleceği belirtildi. Kısacası bu güncelleme ve DLC paketi için kısa bir süre daha beklememiz gerekecek. Yeni yamanın ve DLC’nin detaylarını ise haberimizin sonunda bulabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 1.3 Güncellemesi

1.3 yamasına baktığımızda yine onlarca şeyin yenilendiğini ve geliştirildiğini görebiliyoruz. Öncelikle yama oyunu daha stabil bir hale getirmeyi amaçlıyor ve birçok hatayı gideriyor. Ayrıca mini haritanın da daha düzeldiğini görüyoruz. Güncelleme; oynanış, grafikler, animasyonlar ve görevler odaklı duruyor. Tüm güncelleme detaylarını burada bulabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 İlk Ücretsiz DLC

Oyunun ilk ücretsiz DLC’si The Witcher 3’teki gibi yalnızca kozmetik odaklı olacak. Ancak daha önce de belirtildiği gibi mini görevlerin olacağı ve daha fazla kozmetik eşyanın ekleneceği DLC’ler de ilerleyen süreçte ücretsiz olarak gelecek. Ayrıca daha da ilerleyen süreçte aynı The Witcher 3’te olduğu gibi büyük bir hikaye genişlemesi sunulacak. İlk DLC şu şekilde:

Johnny Silverhand’in Alternatif Görünümü

Katmanlı Syn-Leather Deltajock Ceket ve Luminescent Punk Ceket

Archer Quartz “Bandit” (Yeni Araç)

Eklenen yeni içeriklerin görüntülerini aşağıdaki galeri bölümünde bulabilirsiniz.

 

 

 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al