2 dk. Serkan KÖSE 10.07.2021

Death Stranding Director’s Cut’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Hideo Kojima’nın 2019 yılına damgasını vuran oyunu Death Stranding’in bir süredir yeni Death Stranding Director’s Cut sürümü geliştiriliyordu. Oyunun PlayStation 5 için çıkışını yapacağı tarih açıklandı.

Geliştiriciliğini Hideo Kojima’nın sahibi olduğu Kojima Productions’ın üstlendiği yayıncılığını Sony’nin yaptığı 2019 yılında çıkışını gerçekleştiren Death Stranding oyununun Director’s Cut versiyonu PlayStation 5 sürümü duyurulmuştu. Oyunun çıkış tarihi resmi olarak açıklandı.

Bilindiği üzere Sony kısa bir süre önce PlayStation için yeni oyunlarını sergilediği State of Play etkinliğini düzenledi ve bu etkinlikte PlayStation’a gelecek olan yeni oyunlarını duyurdu. Bu etkinlikte duyurulan oyunlardan birisi de Death Stranding’in Director’s Cut oldu. 

Death Stranding’in Director’s Cut oyunu 24 Eylül tarihinde şimdilik sadece PlayStation 5 oyun konsolu için çıkacak. Oyuna oyuncuların kargolarını taşıyabileceği yeni araçlar ve yeni ekipmanlar eklenecek. Oyuna ayrıca rampa gibi yenilikler de eklenecek. 

Death Stranding’in Director’s Cut Fragmanı 

Death Stranding’in Director’s Cut Tanıtım Yazısı

Efsanevi oyun yapımcısı Hideo Kojima’dan çığır açacak bir tecrübe geliyor. Şimdi bu nihai DIRECTOR’S CUT sürümüyle PS5 için genişletildi ve güçlendirildi.

Gelecekte, Ölüm Kıyısı olarak bilinen gizemli bir fenomen, ölüler ve yaşayanlar dünyası arasında bir kapı açtı. Bunun sonucunda, ıssız bir toplumun parçalara ayrıldığı dünyada diğer taraftan gelen biçimsiz yaratıklar kol gezmeye başladı.

Sam Bridges olarak görevin, yıkıma uğramış bir Amerika’da hayatta kalan son kişileri birbirine bağlayarak insanlığa umut vermek. Parçalanmış dünyayı adım adım bir araya getirebilir misiniz?

PS5 konsolu için güçlendirildi

Bu nihai DEATH STRANDING tecrübesinde gelişmiş dövüş, daha fazla karakter eylemi ve özel oyuncu mücadeleleri* için getirilen rekabetçi bir derece sistemiyle Sam Bridges’ın karşılaştığı zorluklarla yüzleşin.

Genişletilmiş içerik

Geniş bir alandaki yeni görevler aracılığıyla genişletilmiş bir hikâyeyi deneyimleyin. Ek silahlardan ve araçlardan yararlanın, yeni düşman türleriyle mücadele edin ve ekstra görevler ile mini oyunlar içeren Poligon ve Yarış Pisti gibi yeni yerleri keşfedin.

Benzersiz Sosyal Bağ Sistemi

Dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla bağlantı kurun.* Kendi dünyanızdaki ve başkalarının dünyasındaki yapıları yeniden inşa etmek için değerli kaynaklar bağışlayın ve katkılarını ödüllendirmek için, dünyanızda beliren oyuncu yapılarını desteklemek için beğeni atın.

PS5 özellikleri

  • Dokunsal geri bildirim: DualSense™ kablosuz kontrol cihazının dokunsal geri bildirimiyle çevresel efektleri deneyimleyin.
  • Uyarlanabilir tetikler: Meşhur uyarlanabilir tetik direnci sayesinde DEATH STRANDING dünyasına daha da yakın olun.
  • Uyumlu kulaklıklarda Tempest 3D AudioTech: 3D Ses ile ses efektlerini gerçek gibi duyun (uyumlu kulaklık gerekir).
  • Hızlı yükleme: PS5 konsolunun ultra hızlı SSD’si ve neredeyse anlık yükleme süreleriyle aksiyona balıklama dalın.
  • Çarpıcı görseller: İki görsel moddan birini seçin. – Uyarlanmış 4K sunan ve 60 fps’ye kadar çıkan Performans Modu veya gerçek 4K çözünürlük sunan Ayrıntılı Modu. İkisi de ultra geniş ve HDR destekliyor.*
Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir