1 dk. Serkan KÖSE 10.09.2021

Far Cry 6 Oyunundan Yeni Bir Fragman Paylaşıldı

Ubisoft’un merakla beklenen oyunlarından birisi olan Far Cry serisinin yeni oyunu olacak olan Far Cry 6 oyununun çıkış süresine az bir süre kala oyuna dair yeni bir fragman paylaşıldı. 

Yayıncılığını Ubisoft’un yapacağı ve geliştiriciliğini ise Ubisoft Toronto’nun üstlendiği sevilen oyun serisi Far Cry’ın yeni oyunu olacak olan Far Cry 6 oyunundan yeni bir fragman paylaşıldı. 

7 Ekim tarihinde Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, PC (Epic Games, Uplay) ve Google Stadia için çıkış yapacak olan oyunun paylaşılan son fragmanını ise haberimizin sonunda bulabilirsiniz. 

Far Cry 6 Fragman 

Far Cry 6 Tanıtım Yazısı 

Zamanın adeta geçmişte takılıp kaldığı tropikal bir cennete, Yara’ya hoş geldin. Yara diktatörü Anton Castillo, en az kendi kadar acımasız oğlu Diego ile birlikte, ülkeyi geçmişin parlak günlerine geri döndürme iddiasıyla demir yumrukla yönetiyor ve hiçbir zorbalıktan kaçınmıyor. Bu kanlı rejime karşı devrimci bir mücadele de ateşleniyor.

Özgürlük İçin Savaş

Yara yerlisi Dani Rojas olarak, rejimi devirip ülkeyi özgürlüğe kavuşturacak bir gerilla mücadelesine atılacaksın.

Yara Paramparça

Bugüne kadarki en geniş Far Cry dünyasında, Yara’nın ormanlarında, sahillerinde ve başkenti Esperanza’da Anton’un askerlerine karşı savaş.

Gerilla Ateş Gücü

Zalim rejimi yerle bir etmek için derme çatma, el yapımı silah ve araçlarla savaş, Amigos denilen vahşi hayvanları da bu mücadeleye kat.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al