2 dk. Esporlab 31.03.2020

FIFA 2020 KUPASI, BÜYÜK ÖDÜL 50.000 TL

Dünyayı son zamanlarda etkisi altına almış olan korona virüsü sebebiyle, yetkililerin sürekli olarak evde kalın çağrısı yaptığı zamanlarda bir güzel haber Türkiye Espor Federasyonun’dan geldi. FIFA 2020 Kupası, espor federasyonunun çağrısıyla ve papara sponsorluğunda tam olarak 50.000 Türk Lirası ödül dağıtacak. FIFA 2020 Kupası 2. hafta kayıtları resmi olarak başladı.

Korona virüs salgını nedeniyle, son zamanlarda #evdekal temalı büyük etkinlikler ve organizasyonlar düzenleniyor. Video oyunları oynayanlar için düzenlenen FIFA 2020 Kupası etkinliği Türkiye Espor Federasyonu tarafından resmi olarak duyuruldu. FIFA 2020 oyuncularını sevindirecek ve oyun konsollarının başına kilitleyecek turnuva tam olarak 50.000 TL büyük ödül içeriyor.

FIFA 2020’in TESFED #EvdeKal Kupası 2. haftasında kayıtlar resmi olarak başlamış bulunuyor. FIFA oyuncularının kıyasıya başa baş yani (1V1) temalı mücadelesi ile büyük ödüllü turnuvada kozlarını paylaşacaklar. Kayıtlar güncel olarak ESL PLay platformu üzerinden gerçekleştirelecek, büyük ödüllü turnuvada ise fazlasıyla eleme turları söz konusu. Belirtmeden geçmeyelim, turnuvaya katılabilmeniz için, PSN hesabınız olması gerekiyor, FIFA 2020 ödüllü turnuva da boy göstermek için PSN hesabınız olması gerekiyor.

FIFA 2020 Turnuvasına Nasıl Katılabilirim?

  • Eğer ESL Play hesabınız yoksa buradan bir hesap açın (Önerilen PSN hesabınızla giriş yapın)
  • Eğer PSN hesabınız ESL hesabınız ile bağlantılı değilse hesap ayarlarından bağlantı kurun
  • Buradan turnuvanın ESL Play sayfasına giriş yapınız.
  • Kuralları ve koşulları dikkatle okumanızda fayda var.
  • Uygun şartlara sahipseniz sağda bulunan Kayıt Ol butonuyla tunuvaya katılın.

FIFA 2020 Turnuvası Ne Zaman Başlayacak?

Turnuvanın başvuru sayfasında açıklanan bilgilere göre, turnuvan maçları ve elemeler 3 Nisan Cuma saat 18:00’da başlayacaktır. Oynanacak maçların süresi 12 dakika olarak belirlenmiş durumda. Oynanılan 3 maçta eğer ki beraberlik gibi bir durumla karşılaşınırsa, Altın Gol karşılaşması gerçekleştirilecek ve kazanan böylece belli olmuş olacak.

Başlayacak olan turnuvada TESFED #EvdeKal Kupası 2. hafta elemelerinde birince olan kişiye 3.500 TL, ikinci olacak kişiye ise 1.500 TL büyük ödül havuzundan pay verilecek. Aynı zamanda 1. ve 2. olan kişilere finale katılma hakkı verilecek. Elemeler bittikten sonra Final aşamalarında oyuncular büyük ödül 50.000 TL için, kıyasıya mücadele edecekler. Herkese bol şans.

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir