2 dk. Esporlab 16.01.2020

GTA 6 Çıkıyor! GTA 6 İle İlgili Detaylar

Avusturya menşeili Gameware, GTA 6’yı internet sitesinden satışa koydu ve ortalık karıştı. Yıllardır açıklama bekleyen GTA 6 oyuncuları, bu haber ile heyecanlandı. Aslında geçtiğimiz yıl Rockstar Games tarafından açıklama bekleniyordu fakat açıklama yapılmadı. GTA severler hem kızgın hem de meraklı diyebiliriz. Durum böyle olunca hayaller 2020 yılına kaldı. Ortaya atılan iddialar ile birlikte bu yıl GTA 6 çıkıyor olabilir.

Ayrıca Gameware tarafından satışa konulan GTA 6, birçok platformda oynanabilecek gibi duruyor. Oyunun açıklama kısmında PC, Xbox One ve PlayStation 4 için uygun olduğu belirtiliyor fakat 2020 yılında PlayStation 5’in çıkacağı da açıklandı. Rockstar Games’in oyunu hangi PS versiyonu için çıkaracağı merak konusu. Bilindiği üzere bazı oyunlar sadece belirli PS versiyonları ile çalışabiliyor. GTA 6, tam bir yılan hikayesi oldu diyebiliriz.

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak ?

Bu kadar olaydan sonra henüz oyunun ne zaman çıkacağı belli değil. 2020 yılında çıkması beklenen oyun, sabırsızlıkla bekleniyor. Az önce Gameware, internet sitesinden yayınladığı ilanda GTA 6’nın fiyatını da belirtti. Şirketin belirlediği sayılara göre; bilgisayar versiyonu 400 TL, Xbox One ve PS 4 versiyonu 460 TL olacak. Bu sayılar, şu an güncel kur ile karşımıza çıkan fiyatlar. Oyun çıktığında ne kadar fiyat ile satılacağını hep beraber göreceğiz.

Avusturya Gameware’ın konuyla ilgili açıklaması olmadı, bu sebep ile oyunun neden eklendiği bilinmiyor. Konuyla ilgili açıklamanın yapılıp yapılmayacağı da bilinmiyor. GTA 6 isminin geçtiği her yer gizemli oluyor diyebiliriz.

Bazı kişiler, bu internet sitesinin neden haber niteliğinde olduğunu merak ediyor olabilir. Geçmişte bazı oyunları ilk bu sitenin satışa çıkarmasıyla öğrenmiş olduk. Bu şekilde birçok şirketten önce satışa koydu ve oyunlar açıklandı. GTA 6 için de aynı şeyin olup olmayağını bekleyip göreceğiz. Bu sebeplerden dolayı, Gameware’ın paylaştığı oyunları görmezden gelemeyiz.

GTA 6 haberleri, yeni oyun haberleri ve güncel oyun haberleri için tek yapmanız gereken bizi takip etmek. Bu sayede yeni haberleri öğrenebilir ve oyunları satın alabilirsiniz. Keyifli ve iyi oyunlar!

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al