2 dk. Burak 05.02.2022

Hogwarts Legacy Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Uzun zaman önce duyurulan yapımlardan Hogwarts Legacy’nin çıkış tarihi ile ilgili yeni bir gelişme ortaya çıktı.

Yaklaşık 2 sene önce PlayStation etkinliğinde müjdelenen Harry Potter serisinin dünyasında geçecek olan Hogwarts Legacy ile ilgili gelişmeler paylaşılmıyor. Ortaya çıkan yeni bir söylentiyle birlikte Hogwarts Legacy çıkış tarihi sızdırılmış olabilir. Harry Potter serisinin yazarı olan Joanne Kathleen Rowling kuruluşu olan “The Rowling Library” oyunun rehber kitabı olan “The Art and Making of Hogwarts Legacy” kitabının piyasaya sürülme tarihini açıkladı.

Jody Reverson imzalı bu kitap aktarılana göre 6 Eylül 2022 tarihinde piyasaya sürülecek. Oyunun çıkış yaptığı gün veya daha erken bir tarihte piyasaya sürülen bu kitaplar Hogwarts Legacy yapımını için oldukça önemli. Kısaca kitapla aynı gün ya da yakın bir tarihte Hogwarts Legacy yapımı erişime açılabilir.

Hogwarts Legacy Resmi Fragman

Hogwarts Legacy Tanıtım Metni

Hogwarts Legacy, dünyada ilk kez Harry Potter kitaplarında tanıtılan, sürükleyici, açık dünya aksiyon RPG’sidir. Artık aksiyonun kontrolünü elinize alabilir ve büyücülük dünyasında kendi maceranızın merkezinde olabilirsiniz. Fantastik canavarları keşfedip keşfederken, karakterinizi özelleştirirken ve iksirler yaparken, büyü yapmada ustalaşırken, yetenekleri yükseltirken ve olmak istediğiniz sihirbaz olurken tanıdık ve yeni konumlarda bir yolculuğa çıkın.

1800’lerde Hogwarts’ı yaşayın. Karakteriniz, büyücülük dünyasını parçalamakla tehdit eden eski bir sırrın anahtarını elinde tutan bir öğrenci. Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’na geç kabul aldınız ve kısa sürede sıradan bir öğrenci olmadığınızı keşfettiniz: Kadim Büyüyü algılamak ve ustalaşmak için alışılmadık bir yeteneğe sahipsiniz. Bu sırrı herkesin iyiliği için korumaya mı yoksa daha uğursuz sihrin cazibesine mi boyun eğeceğinize yalnızca siz karar verebilirsiniz.

Müttefikler edinirken, Karanlık büyücülerle savaşırken ve nihayetinde büyücülük dünyasının kaderine karar verirken Hogwarts’ta yaşama hissini keşfedin. Mirasınız, ondan yaptığınız şeydir.

Burak

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com