1 dk. Serkan KÖSE 18.03.2022

Hogwarts Legacy Oynanış Videosu Yayınlandı

PlayStation Play of State etkinliğinde odak konusu Hogwarts Legacy sunumu tamamlandı. Hogwarts Legacy yapımının ilk oynanış videosu etkinlikte gösterildi.

WB Games tarafından geliştirilen Hogwarts Legacy ile ilgili 14 dakikalık ilk oynanış videosu yayınlandı. Etkinlik öncesinde WB Games Twitter üzerinden kısa bir oynanış videosunu paylaşmıştı. State of Play etkinliğiyle birlikte Hogwarts Legacy yapımının 2022 sonlarına doğru çıkış yapacağı müjdelendi. 14 dakikalık oynanış videosuyla birlikte tamamlanan etkinlikte oyunun yetenek sistemi de kendini gösterdi. Yayınlanan oynanış videosu ve tanıtım metni şu şekilde:

Hogwarts Legacy Oynanış Videosu

Hogwarts Legacy’nin Tanıtım Metni

Hogwarts Legacy, dünyada ilk kez Harry Potter kitaplarında tanıtılan, sürükleyici, açık dünya aksiyon RPG’sidir. Artık aksiyonun kontrolünü elinize alabilir ve büyücülük dünyasında kendi maceranızın merkezinde olabilirsiniz. Fantastik canavarları keşfedip keşfederken, karakterinizi özelleştirirken ve iksirler yaparken, büyü yapmada ustalaşırken, yetenekleri yükseltirken ve olmak istediğiniz sihirbaz olurken tanıdık ve yeni konumlarda bir yolculuğa çıkın.

1800’lerde Hogwarts’ı yaşayın. Karakteriniz, büyücülük dünyasını parçalamakla tehdit eden eski bir sırrın anahtarını elinde tutan bir öğrenci. Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’na geç kabul aldınız ve kısa sürede sıradan bir öğrenci olmadığınızı keşfettiniz: Kadim Büyüyü algılamak ve ustalaşmak için alışılmadık bir yeteneğe sahipsiniz. Bu sırrı herkesin iyiliği için korumaya mı yoksa daha uğursuz sihrin cazibesine mi boyun eğeceğinize yalnızca siz karar verebilirsiniz.

Müttefikler edinirken, Karanlık büyücülerle savaşırken ve nihayetinde büyücülük dünyasının kaderine karar verirken Hogwarts’ta yaşama hissini keşfedin. Mirasınız, ondan yaptığınız şeydir.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir