2 dk. Esporlab 10.04.2020

Just Cause 4 Haftaya Ücretsiz Olacak

Just Cause 4 haftaya ücretsiz olacak Epic Games bildiğiniz gibi tüm oyuncu kitlesi tarafından benimsenmiş ve sevilmiş bir oyun yayın platformu haline geldi. Bu zorlu günlerde oyuncuların yüzünü güldüren, her hafta sunduğu ücretsiz oyunlarla oldukça beğeni kazanan Epic Games. Haftaya Just Cause 4‘ü ücretsiz deneyimlemenize imkan sağlayacak. Farklı bir iyi haber ise, Just Cause 4’ün yanında bonus olarak Wheels of Aurelia‘yıda ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleme fırsatınız olacak.

Tüm dünyada ki oyuncu kitlesinin isteklerini ve onları çok iyi anlayan Epic Games, kendi platformları olan Epic Games Store’un markalaşmasının en büyük nedenlerinden biriside bu. Piyasaya çıktığından beri, oyuncuların hayalini kurduğu oyunları her hafta düzenli olarak ücretsiz sunan Epic Store, sektörde kendini çok sevdirmiş durumda.

Şirketin en önemli yaklaşımlarından biriside, günümüzün en popüler oyunlarını ücretsiz sunmasıyla sürekli gündemde olması. Bunlara bir yenisini daha ekliyor ve çok sevilen bir yapım olan Just Cause 4’ü haftaya tüm oyunculara ücretsiz sunmuş olacak. Bu hafta Epic Store sadece bir değil, iki oyun birlikte ücretsiz verecek.

Just Cause 4 ücretsiz oluyor:

Hatırlayacaksınız ki Avalanche Studios ilk olarak Just Cause serisini 2006 yılında piyasaya sürmekle serüvene başlamıştı. Oyunda başrol olan ve yönettiğimiz karakterimiz Rico Rodriguez ile maceralara atılıyoruz. 2018 yılında ise hayranlarının yüzünü güldürerek Just Cause 4’ü piyasaya sürmüş oldular. Oyun maksimum aksiyon ile karşımıza çıkıyor, oynarken bile heyecan hep dorukta olacak.

Önümüzdeki hafta Just Cause 4 ücretsiz olacak ayrıca bonus olarakta Wheels of Aurelia isimli bir oyunuda ücretsiz olarak erişime açmış olacak. Wheels of Aurelia 2016 yılında çıkış gerçekleştirdi, yapacağınız seçimlerle çok farklı sonuçlara ulaşabileceğiniz bu oyun, farklılık arayanların beğenisini kazanacaktır.

Just Cause 4 PC ile aynı zamanda ücretsiz olarak yayınlanacak olan Wheels of Aurelia, hikayesinde ise italyan bir kadının çıktığı yolcuğu konu alıyor. İtalya’da bulunan şehirleri ziyaret edeceksiniz, karşılaştığınız otostop çeken insanları arabaya alabiliyorsunuz. Gerçek hayattaki gibi çok ilginç olaylarla karşı karşıya kalabiliyorsunuz.

Epic Games Store’da 16 Nisan ile 23 Nisan arasında kütüphanenize ekleyerek oynayabileceksiniz. Bu arada geçenlerde paylaşmış olduğumuz haberi görmemiş olabilirsiniz, epic games haftanın ücretsiz oyunları olan Sherlock Holmes: Crimes and Punishments ve Close to the Sun oyunlarınıda ücretsiz edinebilmek için buradaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir