1 dk. Burak KÖSE 03.08.2021

PlayStation Now Ağustos 2021 Oyunları Açıklandı

Sony’nin tıpkı GeForce Now servisi gibi bulut tabanlı oyun akış servisi olan PlayStation Now servisine Ağustos 2021 döneminde eklenecek olan oyunlar açıklandı. İşte eklenecek olan oyunlar. 

Sony PlayStation Now servisine Ağustos 2021 döneminde eklenecek olan oyunlar açıklandı. PlayStation Now servisine eklenecek olan oyunlar şöyle. 

PlayStation Now Servisine 3 Yeni Oyun Eklenecek

Geçtiğimiz ay eklenen Red Dead Redemption 2 oyununun ardından bu ay PlayStation Now servisine bu kadar büyük bir oyun eklenmedi. Servise ancak yine de başarılı sayılabilecek 3 yeni oyun ekleniyor. Bu oyunlar sırasıyla NieR: Automata, Ghostrunner ve Undertale.

Bilindiği üzere PlayStation Now servisi şu an Türkiye’de kullanılabilir değil. Geçtiğimiz aylarda PlayStation’ın başında olan Jim Ryan, PlayStation’ı geliştirmek için öncelikli planlarının PlayStation Now servisini daha fazla kullanıcıya sunmayı planladıklarını açıklamıştı. Daha öncesinde Xbox Game Pass’e verecekleri cevap için PlayStation Now servisinin önemli bir rol üstleneceği açıklanmıştı. Bu sebeple PlayStation Now servisinin ilerleyen süreçte ülkemizde de kullanıma sunulacağını söyleyebiliriz. 

Burak KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com