1 dk. Serkan KÖSE 01.04.2021

PlayStation Plus Nisan 2021 Oyunları Belli Oldu!

PlayStation Plus Nisan 2021 oyunları belli oldu. İşte Sony’nin PS Plus aboneleri için Nisan 2021 ücretsiz oyunları. 

Sony Avrupa bilindiği üzere her ay PlayStation Plus aboneleri için ücretsiz oyunlar sunuyor. Teknoloji devi Sony tarafından yapılan açıklamaya göre PlayStation Plus abonelerinin Nisan ayında ücretsiz olarak sunacağı oyunlar belli oldu. PlayStation Plus aboneleri Nisan 2021 döneminde PlayStation 4 ve PlayStation 5 oyun konsolları için üç farklı kaliteli oyuna ücretsiz olarak sahip olabilecek. 

PlayStation Plus Nisan 2021 Oyunları

Sony diğer aylarda olduğu gibi Nisan ayında da PlayStation Plus aboneleri için oldukça kaliteli oyunları ücretsiz olarak kullanıcılarına sunacak. PlayStation 4 oyun konsolu kullancısı olan PlayStation Plus aboneleri 429 TL fiyat etiketine sahip PS’nin özel yapımlarından olan Days Gone oyunu ücretsiz olarak indirilebilecek. Diğer bir yandan sevilen platform / aksiyon oyunu olan Oddworld : New ’n’ Tasty’nin devam oyunu olan Oddworld : Soulstorm ise çıkış gününde PlayStation Plus kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulacak. 

playstation-plus-nisan-2021-oyunlari-belli-oldu

PS Plus Nisan ayı oyunları 6 Nisan itibariyle indirilebilecek. Bu tarihe kadar PlayStation Plus aboneleri Mart ayının oyunlarını da ücretsiz olarak indirebilecek. Bilindiği üzere Mart ayında PlayStation Plus aboneleri Final Fantasy VII Remake, Remnant: From the Ashes, Farpoint VR ve Maquette oyunlarını ücretsiz olarak indirebiliyordu. PlayStation Plus abonelerinin Nisan ayı oyunlarını da belirlenen süre zarfında indirmeleri gerekiyor. 

PlayStation 4 ve PlayStation 5 Oyunları 

  • Days Gone (PS4 ve PS5)
  • Zombie Army 4: Dead War (PS4 ve PS5)
  • Oddworld: Soulstorm (PS5)

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al