2 dk. Esporlab 30.01.2020

PS Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları

PlayStation Plus, her ay birçok farklı oyunu üyelerine sunuyor. Aylık veya yıllık ücret ödeyerek alabildiğiniz bu üyelik, birçok avantajı ile birlikte karşınıza çıkıyor. Özellikle her ay, belirli tarihler aralığında sunduğu ücretsiz oyunlar, birçok oyuncuyu PS Plus üyeliği almaya itiyor. Bu kez, PS Plus şubat ayı ücretsiz oyunları sizlerle paylaşacağız.

PS Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları

Bu ay paylaşılacak oyun adeti; toplam 3 adet. Aylık fiyatı 24 TL olan PS Plus üyeliği ile bu oyunları oynama zevkini tadabilirsiniz. Ayrıca her ay, farklı oyunlar sunulduğu için sıkılmadan istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz.

zero-hour-game

zero-hour-game

The Sims 4

2 Şubat – 4 Mart tarihleri arasında oynayabileceğiniz oyunlar arasında The Sims 4’de yer alıyor. Uzun yıllardır piyasada bulunan Sims, Sims 4 ile yüksek satış adetlerine ulaşmış durumda. PS ile yapılan anlaşma sonucunda bu ay ücretsiz oynanabilecek oyun, diğer Sims serilerinden farklı olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda yer alan birçok karar ve kontrol, oyuncuya bırakılmış durumda. Bu da, yeni oyuncuların Sims’i daha çok sevmesini sağladı.

Firewall Zero Hour

PlayStation VR isteyen Firewall Zero Hour, PS’de yer alan en çekici oyunlar arasında bulunuyor. Çoklu oyuncular ile oynanabilen Firewall Zero Hour, 4 vs 4 şeklinde takımlar oluşturulması ile başlıyor. Oyuna başlamadan önce bir karar vermeniz gerekiyor. Bu karar, görevleri koruyan bir asker olmak veya görevleri almak isteyen bir asker olmak üzerine. İki seçenekten birini seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Unutmayın! Oyunu oynamak için PS VR kullanmanız gerekmekte.

BioShock: The Collection

Bu ay, ücretsiz kullanıma sunulacak oyunlardan biri de BioShock: The Collection. Yenilenmiş hali ile karşımıza çıkan oyun, BioShock’un bütün serilerini barındırıyor diyebiliriz. Toplama oyun olduğu için bu hissiyatı yaratan BioShock: The Collection, uçan şehir ve denizaltı şehrini bir arada sunuyor. Eğlenceli dakikalar geçirmek istiyorsanız, bu oyunu kaçırmayın.

Listede yer alan oyunlar, 4 Şubat ile 2 Mart tarihleri arasında oynanabilecek. Bu tarihlerden sonra mart ayında sunulacak oyunları göreceğiz. Güncel oyun haberleri için bizi takip etmeyi unutmayın, iyi oyunlar !

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al