1 dk. Burak KÖSE 20.03.2021

PS5 İçin Çıkacak Olan Forspoken Oyununa Dair Video Paylaşıldı!

Sony PlayStation 5 için çıkacak olan Forspoken oyununa dair yeni bir video paylaşıldı. 

PlayStation 5’in gücünü zorlayacak olan açık dünya rol yapma oyunu Forspoken oyununa dair yeni bir video paylaşıldı. Yayıncılığını Square Enix’in yaptığı, geliştiriciliğini ise Luminous Productions’ın üstlendiği açık dünya rol yapma oyunu Project Athia’nın resmi ismi de paylaşıldı. Oyuna dair kısa bir video paylaşıldı. 

Oyunun normalde proje ismi Projeckt Athia olarak açıklanmıştı. Bir süredir bu şekilde bilinen oyunun gerçekleştirilen Square Enix sunum esnasında oyunun resmi ismini de paylaştı. Açıklamaya göre oyun Forspoken ismiyle çıkacak. 

ps5-icin-cikacak-olan-forspoken-oyununa-dair-video-paylasildi

Yeni PlayStation 5 oyunu olacak olan Forspoken’da oyuncular Athia isimli fantastik ve tehlikeli bir yerde, hayatta kalabilmek için büyülü güçlerini kullanan ve sıradan bir genç kadın olan Frey Holland’ı konu alacak. 

Forspoken PS5 ve PC İçin Çıkacak!

Oyunun geliştiricisi olan Luminous Productions, Forspoken oyununun Sony’nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5’in gücünün sonuna kadar kullanılacağını ve oyuncuların daha önce hiç yaşamadıkları bir deneyim yaşamayı sunduğunu açıkladı. Oyun 2022 yılı içerisine PlayStation 5 ve PC için çıkış yapacak. Oyun her iki platform için aynı anda geliştiriliyor. Oyuna dair paylaşılan video ve görsel ise şöyle;

Burak KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com